Valguseleht > Valgusering

Valgusering on avatud :)

(1/4) > >>

Päikesepoiss:
Valgusering on nüüd avatud aadressil http://ring.ingliabi.ee/ :)

Kui keegi näeb mõnda veateadet või programm ei tööta korralikult siis palun andke siin teemas teada või meilige aadressil: kaledon@ingliabi.ee

Mõnusat kasutamist :)

Info Valguseringi lehelt:
(kollase "INFO" lingi all)

Selle lehe eesmärgiks on abistada Inimesi ühtse Valguse ja Armastuse saatmisel. Koos on meie valgus eredam!

Iga kuu viimasel pühapäeval liituvad osalejad imelises Ühismeditatsioonis, mille eesmärgiks on Valgustada kõiki osalejaid ja meie imeilusat Maad. Sellise ühistegevuse mõju on kordades suurem sellest, kui teeksime sama igaüks eraldi. Sinu Valgus ja Armastus loeb! Ühendagem oma Valgus ja sellest saab Päike, mis Valgustab ja annab uue elu kogu Maale! Armastus, mida saadame, tervendab kõik katkise ja eemaldab blokeeringud Inimeste Õnneteel.

Osalemine on anonüümne ja ühekordne. Ühekordne osalemine tähendab seda, et osaleja peab igal seansil osalemist kinnitma. Veebilehele salvestatakse vaid statistika osalejate arvu kohta. Meil kõigil on olemas seesmine Valgus, seega ei ole tähtis ka, kes on inimesed ühtses meditatsioonis. Meie materiaalsed eelarvamused ja vaatepunktid ei mängi siin rolli. On vaid üks - ühtne Valguse jõud!

Märgiks ka ära, et osalemist soovitan teil klikkida oma koduarvutist. Kuna registreerimist see lehekülg ei nõua, siis määrab ta kasutajaid arvuti järgi (õigemini kasutatava brauseri). Palun teil siis mitte osalemist klikkida mitmest erinevast arvutist, sellisel juhul säilib tõene osalejate arv.

Aitäh kõikidele osalejatele. Saadetud Valgus ja Armastus tuleb teile kordades tagasi.

Kõike imelist soovides,
Valgusering.

Leontine:
Aga kas ei peaks kirja panema ühe kindla teksti, mida me siis ütleme? Muidu saadame oma soovid igaüks vastavalt oma arusaamisele, teadmistepagasile. (A)

Päikesepoiss:
See ongi hea, et igaüks just enda Valgusega teeb. Kui teha kellegi teksti järgi, tuleb teksti kirjutaja energia ka mängu :)

Valguse saatmine on ju nii lihtne, pole sõnu vajagi :) Või mida Sa mõtlesid, Leontine :)

Leontine:
Tore. Arvasin lihtsalt, et vajalik on ühtne sõnastus. Liitusin. Osalen. (aitahhkalli) :L

Mari:
Ilus ja vàga vajalik on see! Osalen suurima heameelega.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni