Valguseleht > Valgusering

Valgusering - mis see on?

(1/4) > >>

Päikesepoiss:
Tuli selline uus mõte: "Valgusering" :) Kõik inimesed lisavad ennast valguseringi, ehk nimekirja, ja siis ühel kindlal kellaajal ja kuupäeval saadab see, kes valguseringis kirjas, kõikidele teistele valguseringis olevatele inimestele Valgust ja Armastust. Samuti saavad valguse saatjad ka seda kõike vastu kõikide teiste valguseringi inimeste käest.

Ka selline lisamõte, et inimeste nimekiri võiks olla anonüümne. Valguseringi lehele minnes näitab vaid inimeste arvu, kes valguseringis osalevad. Samuti ei pea siis olema pesakese liige. Kõik, kes soovivad, saavad osaleda. :) Nimekiri läheb nulli peale valguse saatmise kuupäeva ja kellaaega... või siis näiteks tund peale seda, kui valguse saatmine on tehtud. Siis on kõik jõudnud valgusesaatmisega lõpuni :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Sõna Valgusering teeb südame soojaks, nii kodune ja hea ja kokkuliitev (aitahhkalli). Ühine Valgus on võimas! Saame Valgusekanali moodustada ja sealt veel edasi minnes Valgust Maale ja Taevasse saata...

Rosetta:
Kaledoni postitusest oleks nagu algus puudu  ;D Mulle jääb igastahes arusaamatuks  (R)

EDIT: Postitus oleks justkui nüüd alguse saanud  ;D

Päikesepoiss:
Ma siin muutsin natuke :) Ennem oli üks mõte aga see arenes edasi Valguseringiks ja kustutasin eelmise. Nüüd peaks olema teema algus ka korras.

delfiin:
Valgusering, armas, soe sõna, heliseb isegi  :) 

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni