Üldine jutt > Vajaks abi

Palun abi

(1/3) > >>

sirel:
Panen teema lukku, tänud kõigile vastanuile.

Delfiin:
Tere Sirel  :L

Üks tuttav oli mul samuti mingite vaimolenditega hädas. Teda rünnati samuti ja kohe füüsiliselt, kusjuures teised pereliikmed teda aidata ei saanud, sest nad olid liigutamisvõimetud. See juhtus aastaid tagasi ja ma kõiki üksikasju enam ei mäleta, kuid üks kindel detail, kuidas ta neist vabanes oli...ta magas Piibel voodis  (A)

Loodan, et saad Pesakesest abi, sest siin on palju oskajaid inimesi  (A)

Armastust ja Valgust Sulle armas Sirel  :L (A)

apostel:
 Kõige pealt, Tere tulemast siia Valgusesse  :) (aitahhkalli) (A) Kulla Sirel, Sinu hetke seis ju häiriv on  ??? Kõigepealt
et aru saada kellega tegu peame teadma põhjust miks on nad Sinu juures ? Lihtsalt pole nad tulnud ja seega omavad
mingi tegevuse tagajärgi,ehk siis Oled avanud ukse ja võimaldanud neil tulla Sinu juurde  :o Alustuseks vajan teavet,
Millal nad välja ilmusid ja mis võib- olla Sinu enda arvates selle põhjustanud,et nad Sind külastavad ? ??? Et kedagi,või
midagi tagasi saata ja vabaneda tuleb esmalt põhjus välja selgitada ja alles siis alustada tegutsemist,sest kui nad on
juba siin siis...   kõtt sõna peale nad nad siit ei lahku  (R) Valgust Sulle Nägemaks ja  :L - Tundmaks,  (A)- kuulmaks

   (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Apostlil on õigus, niisama me enda ruumi Vaimolendeid ei saa. Või siis satume hoopis mingil põhjusel meie nende ruumi. Kas Sinu elus on nende ilmingutega koos või enne seda midagi muud ka toimunud? Hinge-, südametasandil? ({) :K

Võid proovida ka Peaingel Miikaeli abil enda välja puhastada, soovitan paluda Miikalelil end Teemantvalgue leegiga kurnavatest sidemetest vabastada. teemantvalgus on väga tugev ja kõrgevibratsiooniline ja Miikael juba teab, mida teha. Kallid ja paid!

paadikapten:
Siin on üks konks selline, et kui inimese palved tee peal "kinni püütakse" ja need ei jõua adressaadini, siis ei tule ka keegi appi.
Ma olen enda puhul saavutanud tulemusi, kui räägin probleemidest inimestele, kes omakorda suudavad mulle abi kutsumiseks saata palveid sinna, kuhu vaja. Agressiivsete jõudude kaitse võib olla suunatud sissepoole, et ohver ei põgeneks. Väljaspool võib nende kaitse olla nõrgem. Ja siis saavad abistavad olendid teha, mida nad vajalikuks peavad.

Olen kogenud, et kui ise ei jõua vajalike vaimsete jõududeni, siis on siiski võimalik jõuda neid vaimseid jõude esindavate inimesteni. Ka see on edusamm.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni