Uue ajastu teadused > Unenägemine

Rist kui universumi reaalsuste kaart

(1/2) > >>

Päikesepoiss:
Rist on teada tuntud sümbol mis esineb paljudes religioonides ja usundites. Risti iidsele kujundile on tänapäevaks kleebitud külge ka palju muid kujundeid... näiteks rist on kaitsev märk, Jumala sümbol, Kristuse... auts! Ilmaasjata ei levi see kujund inimeste mõtetes nii kergelt ja kinnistuvalt. See jääb meis helisema sest hing tunnetab selle iidset tähendust. Seda tähendust kasutasid ära ka ristiusu loojad, tänu millele saavutas ristiusk nii suure populaarsuse. Risti üks iidsemaid kasutusi sümbolina oli reaalsuste ja universumi kaardi märgina.

Me käime tihti teistes reaalsustes, erinevates unedes võime olla täiesti erineva energeetika ja vibratsiooniga reaalsustes, olgu need siis valmisolevad või enda loodud. Me kõik oleme kogenud unesid kus ümbrus on selline tume, valgust nagu oleks aga päikest ei ole... või vastupidi, on hoopis paradiisilik aed. Kõik me oleme kogenud unesid mis on täiesti jaburad, millest ratsionaalne mõtlemine ei suuda aru saada... või vastupidi, unesid mis tunduvad reaalsemad kui see, milles me oma päevad veedame.

Rist tähistab neid kõiki reaalsuseid ja risti kaudu saab seletada väga hästi reaalsuste põhimõtet. Kujutage endale ette valgusest rist, oma mõttes, vaimusilmas. Selline rist mille iga kriips on ühepikkune. Nüüd tõmmake ümber risti valgusest joon nii, et see joon puudutaks risti välimisi punkte. See ongi reaalsuste kaart.

Praegune reaalsus on risti keskmine punkt, kus kõik jooned kokku saavad. See ristumiskoht tähendab seda, et see reaalsus kus me oma päeva veedame on tasakaalus maailm, siin on kõike. Siin on jaburaid asju, on selgelt ratsionaalseid, on pimeduses aega, on päikselist. Siin reaalsuses on kõike.

Kui me jääme magama siis on meil võime liikuda reaalsustes, sellega saab ka seletada risti keskpunktist väljaviivaid jooni. Mida jaburam on uni seda vasakulepoole mööda risti me läbi erinevate reaalsuste liikunud oleme. Mida reaalsem on uni, seda paremale poole me läbi reaalsuste liikunud oleme. Mida paradiisilikum on uni, seda ülespoole me liikusime ja mida põrgulikum uni, seda allapoole me liikunud oleme. Me muidugi ei liigu ainult mööda risti jooni, meie unes saab olla mõlemat, paradiisilikku ja jaburat, kui ka põrgulikku ja reaalset. Mitte aga põrgulikku ja taevalikku korraga või jaburat ning reaalset samas unehetkes.

Siit on ka paljudesse usunditesse võetud taeva ja põrgu mõiste, taevas kui kõige ülemine reaalsus ja põrgu kui kõige alumine reaalsus. Religioonides räägitud põrgut ja taevast pole küll olemas aga meie elust ja surmast sõltuvalt, meie hinge soovidest ja valgusest sõltuvalt, saame minna peale surma reaalsustesse mis on meile omased. Surm on unega väga sarnane kogemus, surmas on aga meie keha ja hinge vahelised sidemed lõppenud.

Mulle saadeti just ka infot, Inglitelt, et jagada teiega, praegustest ristidest mida inimesed kaelas kannavad. Olete ju märganud, et rist, mis on ka ristiusus ja mida kantakse, on alumisest otsast pikem. See pole sellepärast, et rist sirgelt püsiks :) See on sellepärast, et kujundiga viia ennast kõrgemale reaalsusele. Kuna risti keskpunkt on kõrgemal, sümboliseerib selline ristikujutis kõrgemat reaalsust meie oma päeva jaoks. Ehk see reaalsus mis on meile igapäevane. Sellise ristiga, mille keskpunkt on toodud kõrgemale, saab kujundlikult tõsta oma päeva reaalsuse kõrgemale vibratsioonile (paradiisilikumaks) kui ta on täiesti keskpunktis olles (täiuslik rist).

See edasine on kanaldus minu kõrgemalt minalt ja selles on ka minu teisi olemise tasandeid ning tsipake praktilist mõtlemist :)
Nüüd tuli läbi minu ka soovitus inimestele, kes pole rahul oma päevase või öise reaalsusega. Näiteks, kellel on uned liialt jaburad ja ei suuda sellest ise vabaneda aga tahaksid neid selgemaks saada... need inimesed võivad teha oma enda risti, muutes risti keskpunkti nii, et risti keskpunkt vastaks nende soovidele. Näiteks, et saada unesid selgemaks tuleb nihutada risti keskpunkti paremale, parem joon lühem, vasak pikem. Selle risti võib joonistada näiteks paberile ja panna endale padja alla või seinale voodi juurde.
Ei ole aga soovitav kanda päevasel ajal risti mille keskosa on nihutatud paremale-vasakule. See ei mõju arvatavasti hästi. Kui risti päeval kanda siis võiks selle keskpunkt olla pisut kõrgemal täiusliku risti keskmest.

Tagurpidi risti ei soovitaks kohe kindlasti kanda kuna sellel on siis vastupidine effekt. See viib meie päevase reaalsuse kujundlikult põrgulikumaks.

Palju kõrgevibratsioonilisi liblikaid teie päeva ;)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Aitäh, väga huvitav ja uut infot kandev tekst minu jaoks. Teadsin ristist vaid seda, et see sümboliseerib ristiusku, Jeesusega seotut. Minul endal on väga raske kanda riste, kus Jeesus peal on, ma ei suudagi seda.

Võibolla proovin ka eelnevalt kirjeldatud võtet ja joonistan risti paberile ning panen padja alla. Viimasel ajal näen väga jaburaid unesid ning unes on nii palju kõnesid ning tekste ja infot, et arusaamisega on raskusi ja tekib väike segadus :).

Päikesepoiss:
See Jeesusega rist ongi see kõige hullem, sa tunnetad väga hästi, ei ole vaja tema kannatusi ikka veel oma ellu tuua :) Tema on sellest kõigest juba puhastunud... ja elab oma hingega meile abiks.

Ferodan:
Väga imeline seletav tekst!
Aitäh Kaledon! :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Ja just lendas mu pähe pisike mõtteliblikake, et nn.risttee, teede ristumispunkt on ka reaalses elus kõneaineks ning teede ristumist kasutatakse ka vaimses mõttes. Ka eluteel on mingil määral riste- küll jumalikke ja taevalikke, aga võibolla mõnikord ka vähem ingellikke. Ei oska teistmoodi seletada... ::)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni