Puhastamine > Ümbruse ja teiste inimeste puhastamine

Peeglite puhastamine

(1/1)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Hiljuti sai üks tuttav teada tervendaja kaudu, et tema korteris on midagi negatiivset, tervendaja palus seansile tulles võtta kaasa korteriplaani. See inimene juba mõtles, et ju on kodus mingi must energeetiline olend või kes teab mida, kuid tegelikult selgus, et asi oli peeglis. Üks pereliige oli sageli peegli ees ropendanud ja halvasti rääkinud, peegel asub veel esikus, et tuppa edasi saada, peavad kõik inimesed sellest mööda minema, ka külalised. Ning lahkudes samuti sellest mööduma. Aastate jooksul on seda kodu külastanud erinevad inimesed, ka alkoholijoobes ja murede, depressiooniga inimesed. Ja kogu negatiivne energia oli peeglisse kogunenud, seda oli nii palju, et tervendaja telefoni teel lausa tundis seda kogumit. Tuttavale soovitati peegel meresoola veega puhtaks pesta, kasulik on kasutada tavalist ajalehepaberit, trükimust pidavat negatiivsuse endasse võtma. Peale soolaga puhastamist kindlasti puhta veega peegel üle loputada ja küürimisvahendid ära visata või põletada või maa sisse kaevata.

Kindlasti on meil kõigil kodus peeglid. Mõelgem, millise tundega on nendesse vaadatud ja kus need asetsevad, ehk on mõnel Pesaliikmel sama puhastusseanss vaja läbi viia. Turgatas endal pähe, et kui paljud inimesed vaatavad peeglisse ja arvavad, et nad on koledad ja vanad ja mis kõik veel. Äkki peeglis olev negatiivsus mõjutab inimest? Proovige peeglisse vaadata enne puhastamist ja siis pärast ning võrrelge, kas on erinevust.

Valgust ja armastust!

P.S. Täna on kaduneljapäev, koristamiseks ja vanast vabanemiseks nagu loodud päev :D.

Gardemea:
  Tänan meelde tuletamast, Vikerkaarevärvi Pallike! Ah et kaduneljapäev! Ruttu kõik segav majast välja, nii materiaalne kui ka mittemateriaalne  :)

Päiksekiir:
Aitäh Vikerkaarevärvi Pallike!

Kusjuures täna tekkis soov mittevajalikud asjad ära visata. Koristada ja must pesu kõik puhtaks pesta. Peab peeglid ka ära puhastama.  Väga kasulik Nipp!

Täna siis  kaduneljapäev.  :DPäikest ja armastust!

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni