Puhastamine > Ümbruse ja teiste inimeste puhastamine

Kodu puhastamine (üks näide)

(1/2) > >>

Päikesepoiss:
Mõtlesin, et jagan ka siin foorumis seda, kuidas mina isiklikult oma kodu puhastan. Mainin igaks juhuks ära, et see on vaid üks tuhandest erinevatest viisidest ning kindlasti mitte ainus, kuidas kodu puhtaks saada. Eks me ise valime, milline puhastus meile endale meelepärane on. :)

Kõigepealt panen siis käima sellise kerge ja ilusa vaimse muusika. Ka viiruki ja küünla võib põlema panna ning tilistada igas ruumis tiibeti kelli. Tiibeti kellade kõrge ja ilus heli puhastab tuntavalt ruumi ning muidugi ka ennast. Kui see tehtud siis on ka endal juba hästi hea tunne ning kõik eelnev on teinud ka vaimsed kanalid rohkem lahti. Seda ongi vaja järgmiseks etapiks.

Järgmisena, muusika saatel, võiks teha seintele valgusekaitse. Soovitavalt võiks teha iga sein ja uks eraldi. Kõigele korraga keskendudes ei pruugi suuta luua samaväärse valgusekaitse. Mina teen seda valgusekaitset nii...  Sulen silmad ja vaatan vaimusilmas, kuidas käega enda ette suure valguse risti tõmban. Seejärel suunan tõukava käe liigutusega selle risti seinale ja kinnitan tahtega nii, et kinnitudes moodustuks seinale tugev ja läbimatu valguse barjäär. Soovitan mõelda ka nii, et sellest barjäärist ei suudaks läbi tulla ükski negatiivne energia. Seejärel võtan ette teise seina aga eelnevale lisaks, ühendan mõlema seina valgusbarjääri üheks. Hea oleks, et peale barjääri ühendamist eelmise seina omaga tunnetaksite, et kõik loodud barjäärid oleksid kui üks. Kui kõik seinad ja uksed on läbi tehtud siis teen sama ka lae ja põrandaga. Võib teha nii, et terve kodu lagi korraga või siis iga toa oma eraldi. Ja ikka samamoodi, et seinte barjäär ja põranda-lae oma oleks kui üks.

Kui kodu on eraldatud välismaailma negatiivsetest energiatest siis soovitan pühkida ka terve kodu valgusega puhtaks. Hea on keskenduda siis, kui lähete keset kodu ja siis sealt hakkate laiendama valgust nii, et see lükkaks kõik mustuse ja negatiivse energia väljaspoole kodu. Kuna barjäär on loodud siis see mustus enam teie koju tulla ei saa :)

Hea oleks ka see mustus sealt valgusega kokku pühkida ning kutsuda ingel või mõni positiivne valgusolend seda mustust puhastamisele viima.

Edasi võib teha veel eraldi kaitsed sinna, kus kõige enam viibid. Näiteks voodi või sohva või muu koht, kus tihtipeale oled. Samamoodi, luua valgusebarjäär ümber selle koha ja mõelda nii, et sellest barjäärist ei saa läbi ükski must või negatiivne energia.

Voodi ümber valgusebarjääri tegemine aitab halbu unenägusid eemal hoida ning ei lase tulla igasugu "asjadel" sind kimbutada, kui puhata soovid :)

Samuti võib kutsuda ka inglid appi seda kõike tegema ja neid valgusebarjääre looma.

Mõnusat puhastamist! :)

miracle:
Nojah..kui seda puhastust teha Toompea lossis, siis kuluks küll terve päev :D
Aga tänud...niipea, kui mehel puhkus läbi võtan sellise puhatuse käsile :)
Aga kui puudub Tiibeti kelluke?? Kas tavaline Jõulukelluke ka toimib?? (A)

Päikesepoiss:
Kui tiibeti kella pole siis ma usun, et sobivad ka muud kõrget heli tegevad kellukesed. :)

camilla:

--- Tsiteerin: miracle järgi veebruar 07, 2012, 17:08:33 ---Aga kui puudub Tiibeti kelluke?? Kas tavaline Jõulukelluke ka toimib?? (A)

--- Lõpeta tstitaat ---
Mul oli ka jõulukelluke, toimib ikka, kui usud sellesse :)

miracle:
Mul peaks jah neid hulgi olema...eks ma tilistan neid :P tänud (A)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni