Valguseleht > Teated

Uus hingamine pesakesele

(1/4) > >>

Päikesepoiss:
Tere kõigile! :)

Mõtlesime koos Vikerkaarevärvi Pallikesega, et pesakesel oleks aeg puhastuda ja areneda edasi veelgi imelisemaks. Idee on hetkel teha täiesti uus veebileht ja enam mitte foorumi formaadis. Muidugi postitamine ja omavaheline suhtlemine jääb uue lehe lauhutamatuks osaks.

Ootame väga ka Teie poolseid mõtteid ja tundeid seoses uue pesakesega. Mida saaksime veel paremini teha, mis võiks olla uut ja mis võiks uuel pesakesel olemata olla?

Suured päikeselised tänud kõigile vastajatele!  (kkalli)

Larrson:
Ma olen ennem ka sellepeale mõelnud, et võiks Pesakeses jututuba olla.

Päikesepoiss:
Ka meil käis see mõte peast läbi, aitäh! :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Soovime luua sellist uut Pesakest, mis oleks rõõmu, tänu ja armastuse koduks. Motoks oleks umbes, et vaimsus igas päevas, igapäeva elus. Isegi mitte foorumi stiilis, vaid lihtsalt PESA kõigile, kes soovivad hoolida ja olla hoolitud  :P. Postitada ikka saaks, äkki teeks isegi midagi jutuka stiilis. Vaatamegi siin, et mida vanast Pesast kaasa võtta, näiteks palveid ja mõned õpetused... Et kui Teil mingeid ägedaid mõtteid on, andke tuld. Võivad ka absurdsed tunduda, mine tea, kuhu viivad :P.

Pallike kallistab!

Vikerkaarevärvi Pallike:
Väikestviisi protsess käib juba, on oodata midagi uut ja imelist ({). Aga aega veel võtab korralikult, ehk selle aasta sees saame valmis. Plaanis on alustada täiesti uuena ja uue nimega.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni