Elamine > Suhted

Kaugsuhted

(1/3) > >>

Teresa:
Kaugsuhete puhul on alati kahetist mõistmist, arvatakse, et kui ei olda inimesega füüsilises maailmas ehk reaalselt kohtunud, on selline suhe tühine ja paljud arvavad üldse, et selline suhe on täiesti väär.

Võin oma kogemustest kinnitada, et mina olen kahes erinevas kaugsuhtes alates aastast 2012 õppinud rohkem kui reaalses suhtes üldse terve elu jooksul kokku, vist.
Esimene kaugsuhe oli mulle suur armukadeduse õppetund, mille selgeks sain ja siis suhe ka lõppes. Huvitaval kombel, kui olin saavutanud selles suhtes rahu ja tasakaalu, ei vajanud seda enam, jäi soiku, tuli see suhe pärast pooleaastast pausi nüüd uuesti mu ellu. Aga juba hoopis teises variatsioonis - lihtsalt kui väga hea sõber, kellega arutleda edasi maailma asjade ja vaimsete seaduste üle ja tunnen, et just sellel teel aitab ta mind veelgi edasi.
Teine kaugsuhe oli ülimalt äkiline ja õpetas rohkem kui esialgu paistab või ise tunnen, see oli nüüd siis õppetund  õppida elama omanditundeta. Armasta, aga ära klammerdu.

Keegi on oma blogis öelnud, et virtuaalajastul tulevad meil õppetunnid kätte rutem kui kunagi varem, õppetunnid, mida möödunud aegadel õpiti terve elu, võivad saada läbitud tänapäeval aastate ja isegi kuudega.

 :L :L :L

Vikerkaarevärvi Pallike:
Minagi tean, mis on kaugsuhe. Mul oli  üks  selline kaugsuhe, kus kohtusin oma kaaslasega kuus korra või pooleteise kuu tagant. Ja oma praeguse abikaasaga olime mõnda aega ka kaugsuhtes, esialgu rääkisime vaid telefoni teel kõik vabad hetked. Mulle tundub, et igaühele see ei sobi. Ja see ei ole mitte midagi negatiivset. Lihtsalt inimeste füüsiline lähedusevajadus ja jagamisvajadus on erinev. Ilmselt õpitakse kaugsuhtes rohkem teist usaldama, kuna teistmoodi ju ei saagi. Kindlasti on teisigi õppetükke. Kasvõi see sama klammerdumise õppetükk.

Mina ise olen selline inimene, kes soovib väga kõike oma kaaslasega jagada. Et kui näen kollast liblikat ja olen sellest vaimustuses, saan kohe oma kallile helistada ja rääkida õhinal, mida ma nägin. Õnneks on minu abikaasa ka just selline, kellele meeldib, kui ma jagan oma elust kõike. Noh, me olemegi tegelikult kogu aeg koos. Temal on isegi väiksem eraldumise soov kui minul. Ta lihtsalt on selline äärmiselt koduhoidev inimene. Ja kui mina tunnen, et mul on vaja end tuulutada, võimaldab ta seda alati, kui vähegi võimalik, hoides ise lapsi. Ta usaldab ka mind siis, kui mõne meessoost isikuga kokku saan. Ääretult mõistev ja usaldav mees. Mõned kuud elasime me niimoodi, et meil oli juba oma kodu, kuid töö tõttu nägime ainult nädalavahetustel. Meie tundsime, et meile sellisest kaugsuhtest ei piisa, meie lähedusevajadus oli suurem. Samas mõned elavad nii, et mees on kaks nädalat Soomes ja naine naudib täiega meheta olemise aega. Ja kui mees koju tuleb, naudivad koosolemise aega.

Kaugsuhete puhul ongi oluline mõista, millised on iseenda soovid ja vajadused ning isikupära ja millised on kaaslase soovid ja vajadused ning isikupära. Kindlasti tuleb suhtes olles palju arvestada teineteisega ja palju rääkida. Jah, armastus on tore asi, kuid ilma puhtsüdamliku suhtluseta ei toimi ükski suhe. Seda ka tingimusteta armastuse puhul. Sest kui armastatakse ennast tingimusteta, siis ei suruta oma vajadusi kellegi armastamise eesmärgil alla. See on juba märterlus. Ja samamoodi ei lämmatata teist iseenda vajaduste põhiselt, see on juba hirmust või domineerimisest, egost tulenev. Kullakesed, rääkige ikka oma kaaslastega, olgu nad kuitahes kaugel.

Ja kullakesed, ärge palun mõelge armastuse teemal üle, tõepoolest, unustage kõik tingimused ja õpetused ning vaadake kõigepealt endale Hinge ja südame sisse. Mida Te tõeliselt tunnete? Soovite? Sohki äge tehke ;).

Kallid ja paid!Vikerkaarevärvi Pallike:
Kusjuures mulle tundub, et mehed soovivad rohkem kaugsuhteid kui naised. Ja mehed tunnevad vist sagedamini, et nende kaaslane neid lämmatab. Või on mulle ainult selline mulje jäänud...

apostel:
 (aitahhkalli) (aitahhkalli) (aitahhkalli) (aitahhkalli) Pallike  :) ;) See on tõesti ainult mulje  :P :P :P :P,aga  (tubli) oled ikkagi
 :L (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A) :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Aga jah, mida mina ikka tean, mul on ainult kaks tõsiseltvõetavat suhet olnud :D.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni