Uue ajastu teadused > Poolekesed

Kooselu eeldab oskust ja tööd

(1/2) > >>

Päiksekiir:
Informatsioon: Tervendaja juuni 2012 ( Polina Truus)


Salapärane ja ihaldatud armastus. Kus ta on ? :LInimesed ei tunne armastuseenergiat, kinnitab selgeltnägija Polina Truus, kellelt käivad abi otsimas selle energia puuduse all kannatavad inimesed. Ei teata, et armastuseenergia saab teadlikult tegutsedes ligi tõmmata. Ei teata, et armastuseenergiat saab teadlikult tegutsedes ligi tõmmata. Aprilli Tervendajas õpetas Polina käsitlema rahaenergiat, nüüd on aeg õppida tundma armastuseenergia seadusi.


Lev Tolstoi on öelnud, et armastus on hindamatu kingitus. See on ainus, mida saame kinkida, kuid mis jääb meile siiski alles. Miks on inimesed armastusenäljas?
Tean neid, kes on selle leidnud, elavad koos ja on õnnelikud. Aga nad teevad väga palju, et see nii jääks. Jah, öeldakse, et armastus teeb haiget. Need, kes on saanud valusa kogemuse, kardavad uuesti armuda. Ometi igatsevad nad hingepõhjas ikka olla armastatud ja vastu armastada.
Armastus on omapärane energialiik, mida on vaja tunda. Inimesed seavada endale eesmärgi kedagi armastada, moodustada pere ja saada lapsi, kuid armastus on vaba energia. See ei taha tingimusi ega sihte.
Armastus ei ole emotsioon, vaid puhas energia, mis ei sõltu meie tahtest, vaid tekib, kui inimesel on õige häälestus.

Kuidas on lood selle energia jäävuse seadusega?
Muidugi loodetakse, et armastus kestaks igavesti. Paraku ei soovita mõista, et see energia on muutlik ning võib olla lühi- või pikaajaline. Inimesed tahavad, et armastus töötaks nende heaks, aga see juhtub ainult siis, kui nad teavad energia toimimise seaduspärasusi ning oskavad teha sellega koostööd.

Miks on kogu elu kestvat armastust nii raske leida?
põhjus peitub selles, et meie ühiskonnas arvatakse olevat esmatähtis luua perekond- üksikut naist või meest ei peeta täisväärtuslikuks. Pere loomise eeldus on mõistagi armastus. Armumine pole veel armastus, ent ometi luuakse pahatihti pere just armumisele tuginedes. Kui see tunne kaob, tekib hirm, et hävib ka armastusekübe. Asemele tekib armukadedus, mis on ahistamine, halb energia. Koos olles ei tunta end vabalt, muuta tahetakse partnerit, mitte iseennast. Nõnda kaob viimnegi armastuseenergia raas.

Kuhu kaob armastus, mis algul tundus nii püsiv ja suur?
Kui inimesed tulevad minu juurde pereprobleemidega, tahan leida põhjused, miks armastuseenergia on nende elust kadunud. Tihti on põhjus selles, et üks süüdistab teist: too pole vastanud tema ootustele. Sageli tehakse seda teravas ja süüdistavas toonis, ehkki probleemidest võib rääkida ka teisiti, haavamata teise sisemist mina. Halvustav hinnang mõjutab ärritavalt ja jahutab suhteid. Põhjus võib peituda ka selles, et mees ei hinda naist, ei kallista teda ega anna soojust ning naine väsib ootamast. Kui abielus puudub emotsionaalne lähedus, saab sellest pelgalt äriprojekt, milles osalevad peal mehe ja naise ka nende lapsed.

Kaalutletud abielul pole järelikult eeldust püsima jääda.
Kui inimene kaalub suhet sõlmides, kui palju kaaslane suudab talle anda, on see üksnes armumine. Abikaasad pole ühel hetkel enam teineteisele huvitavad, sest suhtusid juba enne abiellumist teineteisesse tarbijalikult. Nad kustutavad teise inimese abil oma intellektuaalset, hingelist ja füsioloogilist janu, kuid mingil ajal tekib küllastumus. Idamaine filosoofia ütleb, et algul on mehe ja naise vahel seksuaalne tõmme, kirg. See on võimas energia, mis liidab inimesi. Kui esimene etapp on läbitud, tuleb järgmine, mis keskendub materiaalsusele: ehitatakse kodu, tekivad ühised huvid ja soovid midagi saavutada. Järgneb vaimne, südameaspekt: partnerid jagavad hingesoojust, hoolitsevad teineteise eest. Nad vestlevad palju, neil on kahekesi huvitav. Viimane etapp on intellektuaalne: Koos elavad inimesed saavad teineteisest aru sõnadetagi.


Kui tähtis on abielludes mehe ja naise eesmärkide erinevus?
Nagu ma juba ütlesin, on armastuseenergia vaba ega kannata tingimusi. Armumine on emotsioon, mis varem või hiljem möödub. Isegi armununa mõtleb mees vabadusele, seda näitab tõik, et paljud neist hoiduvad abiellumisest. Naised seevastu soovivad mehelt turvalisust, kodu, ilusaid asju... See pole armastus. Seda mõistmata otsitakse uusi suhteid ja kogemusi.
Kui naine või mees tahab olla oma tulevase väljavalitugaõnnelikult koos elu lõpuni, on tal tähtis mõelda, missugune tema kaaslane  võiks olla, kujutada ette nende ühiseid huvisid. Siis tulebki tema ellu just selline inimene: Püsiv ja selge mõte saab alati teoks.


Miks minnakse naudingut otsima mujalt?
armastuses on suur potentsiaal seksuaalenergial. Naised tahavad armastada ja püsivust, mehed kogemusi ja naudingut. Kui inimene ei tooda seksuaalenergiat, taba teda depressioon, ta hakkab end süüdistama saamatuses, tekivad tervisehädad.
Arvan, et mehed käituvad instinkti järgi, sinna ei saa midagi parata. Kui naine ei saa oma mehelt soojust, läheb ta seda otsima mujalt.
Iga mees ootab, et naine teda kiidaks ja tunnustaks, iga naine tahab tunda, et on naiselik. Kui naine ei tunnusta meest, ei suuda too olla mehelik.
Mul on idamaine kasvatus ja meil valitses reegel, et naine on see pool, kes esimesena väljendab soojust ja hellust, mees aga vastab sellele. EI ole nii, et naine istub nagu kuninganna ning ootab, et mees teda kiidaks ja täidaks tema soovid.


Truudus ja armastus?
Vahel on armastuseenergia kadumise põhjus tõesti selles, et mees ei ole olnud truu ja naine pole suutnud talle andestada, vaid hoiab minevikust kinni. Tähtis on osata andestada ja jääda rahulikuks. Kui vaatan peret, kus ei osata olla rahulik, näen, et see hävitab armastuseenergiat. Ometigi võib olla ka nii, et armastuseenergia saab lihtsalt otsa.


Kas armastuse energial on siis ka limiit?
Muidugi. Ühele on seda antud lühemaks, teisele pikemaks ajaks. Seda tuleb mõista ja sellega leppida. Kummatigi on võimalik armastuseenergiat toita, et see ei kustuks. Kui seda ei ole enam, on vaja leida uus või enda sellest energiast distantseerida, vastasel korral saab kannatada tervis.


Kuidas on võimalik armastuseenergiat taastada?
Minu meelest on naisel lihtne näidata, et just tema kaunistab naisena mehe elu, annab talle, mida ta vajab. selleks ei pea naine olema piltilus, vaid hingelt ilus ja huvitav. Ja vastupidi: kui naine saab aru, et mees kaunistab tema elu, muutuvad osad tervikuks.
Peame õppima lähedasi mõistma, saama teada, millised on nende vajadused. Mehed vajavad väga armastust, ainult see peab olema siiras, puhas ja omakasupüüdmatu. Mees armastab valitsedes, naine alistudes.


Näilisest lihtsusest hoolimata tundub olevat väga raske alluda ja armastada?
Tavaliselt on naised paindlikumad, sest ei taha üksi olla. Koos elamine eeldab oskust ja tööd. Midagi ei saa lasta minna isevoolu.
Pikaajalises suhtes kipub kirg kaduma, kuid mina usun, et seda on võimalik ikka uuesti ja uuesti taassütitada, hoolimata sellest, kui kaua on juba koos oldud. Selleks et olla tugevas ja emotsionaalses suhtes, tuleks kallimale iga päev näidata, et armastad teda sellisena, nagu ta on.
Kõige õnnelikum naine pole see, kes sai endale parima mehe, vaid see, kes usub, et tal on parim mees. Tänu sellele on naise võimuses armastada veelgi enam. Elades naisega, kes paneb teda tundma parimana, usub mees omakorda, et too on talle parim.
Mida rohkem kingib naine mehele armastust, seda rohkem näeb ta, milleks mees on võimeline. Igas mehes elab Looja, kui selleks peab tal olema kõrval inspireerija.


Miks kinnitavada paljud naised, et on üksi õnnelikud?
Igaühel on õigus elada nii, nagu ta soovib. Kuigi Jumal tahab, et mees ja naine elaksid koos, on maailmas palju neid, kes leiavad harmoonia üksinduses ega ostsigi armastust. Õnneks elame meeilmas, kus seda aktsepteeritakse.
Naised jäävad sageli üksi seepärast, et on väga valivad. Nad ei soovi oma ellu igaühte, sest kõikidega pole füüsilist tõmmet, vaid ootavad, et kunagi tuleb see, kellega olla koos surmani. Idealiseerides oma ootusi, ei mõtle nad, et ehk peaksid muutma hoopis ennast.


Mismoodi tuleks end muuta?
Mehele saamiseks peab naine arendama endas naiselikke energiaid- olema hoolitsev, tähelepanelik, lahke, õrn, tundlik. tal tuleks avada süda ja armastuse kanalid, kui need on blokeeritud hirmust saada jälle haiget.
Naine peaks vaatama meest kui päikest või jumalat, justkui oleks too aimuke maailmas. Siis on tal võimalik saavutada mehe kaudu kõik, sest nii käitudes toidab ta mehe ego ja too tahab vastutasuks tuua kas või tähed taevast alla. Sellise energiaga tõmbame mehi ligi.
Kui naine mõistab mehe vibratsioone, oskab ta armastada. Igal mehel on mingid ligitõmbavad joone: hääl, käitumine, naeratus- midagi, mis tekitab naises hea tunde. See hea tunne avabki armastuse kanali.
Naised arvavad ikka veel, et mees peab ta vallutama. Muidugi ei saa olla liiga pealetükkiv, tuleb anda mehele võimalus lasta tal teha oma sammud. Mees peab mõistma, kas ta tahab selle naisega koos olla. mehed mõtlevad loogiliselt, naised emotsionaalselt.
Pole mõtet süüdistada ,ehi ja maailma, justkui ei laseks nemad meil ennast naisena tunda. Diivanil tukkuv ja endasse tõmbunud mees on naise külmunud sisemaailma peegeldus.


Kui pärast paarikümne aasta pikkust abielu pole enam armastuseenergiat tunda, on vaja muutusi. Kas esimese sammu peaks tegema mees või naine?
Me peaksime mõistma inimest, keda tahame armastada. Kui soovime üksnes omada ja saada, pole see armastus. Kui tunnustame vaid enda vajadusi ega tee välja teise omadest, ei saa me armastada. Tuleb vaadata sügavamale, et näha ja mõista armastatud inimese vajadusi, püüdlusi ja kannatusi. See on tõelise armastuse alus.
Inimesed elavad koos 10-15 aastat ega mõtle, et nii nagu muutuvad nemad, nõnda muutub ka armastuseenergia. Nad idealiseerivad oma suhteid, perestiili ja ennast, kartes muutusi.
Tegelikult juhtub elus ikka, et üks osapool tunneb: suhtes on midagi vajaka, oleks tarvis muutust. paraku ei juge ta seda teha, sest on vaja täita kohustus, mängida rolli, milles teda on harjutud nägema- olgu siis usina pereema või eduka ärimehe oma, elu on rutiin.
Paljud naised kardavad elumuutust sellepärast, et ei oska oma saamatuses üksi olla, vaid pelgavad, et ei saa meheta hakkama.
Polina jutu märkis üles Helo Talva

Vikerkaarevärvi Pallike:
Päikeskiir, suur aitäh! Siin on palju, mille üle mõelda ja tunnetada. Kindlasti leiavad paljud Sinu tekstist endale vajaliku just õigel hetkel (aitahhkalli)

alles teel:
Aitäh, väga õpetlik . Ma väga loodan, et ma suudan ka ise kõiki neid asju oma elus reaalselt rakendada, mitte ainult teoorias tugev olla. Selle teksti peaks endale välja printima ja iga paari kuu tagant uuesti üle lugema.
Päikest Sulle Päikesekiir ! (aitahhkalli)

Päiksekiir:
Vikerkaarevärvi Pallike     (aitahhkalli)     ja        alles teel      (aitahhkalli)  Aitäh !  Te olete Imeilusad Hinged!


Usun, et igaüks leiab siit oma tõe ja äratundmise, kui õige aeg ja piisavalt küpsed, et mõista selle tähendust!Armastust ja valgust Kõigile!

kassartur:
päris palju vajalikku infot aga mulle kui vastassoole jäi ikka natsa puudu nimelt mida siis teha kui ollakse kasvanud eri kiirusega arengus- hetkel pole omavahel arusaamist maailmapildist ning vähe teemasid millel ühiseid puutepunkte rääkimata vaidluse tekkimisest mille üle põnev arutada.

Eks ma, kuigi elan kooselu, unistan ikka vastaspoolest kes oleks julge, tark, veetlev, kellega arutada, avastada ja vaielda ning teha omavahelisi vallatusi.
Ilmselt olen sarvedega kassartur  ;)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni