Valguseleht > Palvekanal

Lisame Palvekanalile energiat

(1/4) > >>

Vikerkaarevärvi Pallike:
Mina, Palvekanali üks Hoidja, soovin lisada Teie, Pesapere ja Palvekanali kasutajate, abiga Kanalile energiat ja Teda lihtsalt tänada kõige eest. Kellele sobib, siis sel pühapäeval, 21.10.12 kell 12.00 on võimalus osaleda Palvekanali Heade Mõtete ja Positiivsete Tunnete Tunnis, mõelgem kõik koos häid mõtteid, kel tuleb meelde mõni mõnus laul, laulge laulu, kes soovib, kirjutage mõni hea ja rõõmus rida siia samasse teemasse (kirjutamine aitab mõtteid koondada ja energiat suunata). Mediteerimine ja Valguse saatmine on super-hea, Kanal ootab seda rõõmuga.

Kes Tunnis osalevad, palun andke sellest meile teada, kirjutades oma osavõtust siia samasse. Palun süüdata seansi alguses üks valge küünal, mis ühendaks meid kõiki ja sümboliseeriks Valguse jõudu.

Tänan.

Teresa:
Ilus. :L  Osalen. :)
Kas osalemine toimib ka siis, kui ma ei ole toas ja küünalt põletada ei saa, vaid olen hoopis  näiteks lastega jalutamas ja samas suunan head mõtted Palvekanalile?  :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Tänan, kallis Teresa (aitahhkalli). Ootasin väga Sinu osavõttu (A). Kui kodus sel hetkel olla ei saa, siis kindlasti ärge sellepärast loobuge osalemast. Süüdake vaimusilmas küünlaleek ja olge meiega.

Valgust ja armastust!

Gardemea:


       Suurepärane ettevõtmine, Vikerkaarevärvi Pallike!  Võtan kindlasti osa.

Delfiin:
Pesake, Armastan Sind  :L :L :L

Pesaperele suur kalli  ({) :L ({)

Pallike, see on imearmas ettevõtmine  :K Osalen  (A) :L (A)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni