Kanaldused > Muud kanaldused

Sõnumid

(1/6) > >>

kribal:
Võib-olla tuleb see teema kuskile mujale tõsta, esialgu postitan siia.

***
Mul on selline küsimus, et kuidas taibata saadud info kvaliteeti.. Näiteks "saate" mingi sõnumi, kuid kuidas otsustada, on see tõde või vähemalt tõepotentsiaaliga?

Näiteks.... mingil eluperioodil otsustasin, et panen end nö lukku, sest ma ei osanud saadud infoga midagi peale hakata ning see kõik tegi mind ebakindlaks. Kuid siis mõne aja pärast otsustasin, et proovin siiski uuesti, avasin end (vabandust, võib-olla olen arusaamatu, aga kirjutan hetkel edasi, sest muidu jäängi sõnadesse takerduma..) ja kohe tuli - "Sõda tuleb". Panin end hirmuga kohe kinni tagasi ja mõtlesin, et selliseid sõnumeid ma küll ei taha vastu võtta... vaevaks endale ja teistele.

Ka varem, kui olin avatud, sain igasugu sõnumeid, vahel oli aru saada, et seda infot ei maksa usaldada, kuid tihti olin lihtsalt nõutu - mis see nüüd siis on, on see vaid mu liiga elav kujutlusvõime? Ja kui ei ole, siis mis ma peaksin selle sõnumiga peale hakkama?

Loodusega suhtlemine on omaette teema... toon ühe näite.. ühel korral avasin end loodusele ning äkki olin üle külvatud tohutu infotulvaga, õigemini - kaebustetulvaga... väga intensiivne sõnumitemass vajus mulle peale nii et ütlesin peaaegu valju häälega (bussipeatuses :) ) - palun ühekorraga, ma ei kuule niimoodi... Ja siis läks see tulv selgemaks ja siis hakkas tulema - looduse kaebusi inimeste suhtes... kui hoolimatult käitub inimene loodusega... Kohutavalt raske oli seda kuulata, ja ometi nii palju tõtt... ometi ma ei suuda nii palju muuta, et kõik inimesed hakkaksid hoolivalt käituma. Jälle sama tunne - saan sõnumeid, millega ma ei suuda piisavalt palju ette võtta... Kuidagi abitu tunne tekib, lisaks kõik need küsimused ja kahtlused - kas on ikka tegu tõeliste sõnumitega või ainult mu enda sisekõnega...

Ning veel - kui isegi suudan eristada, et ei ole tegu mu enda sisekõnega, siis - iga sõnum ei ole selline, mida välja paisata teistele. Siis aga - milleks ma neid üldse saan? Nö sõna saab lihaks läbi mitmete etappide, üks neist on info jagamine - iga infot kuulnud inimene võib (ei pruugi, aga võib) lisada oma usu ja hinge jõudu ning lõpuks võib tõeks saada idee, mõte, mis oleks võinud rahus ka teostumata jääda.

Küsin seepärast, et olen viimasel ajal mõelnud end taas nö lahti teha, kuid mul on veidi hirm. Mitmes mõttes. Olevusi on igasuguseid ja nii mõnigi oskab end suurepäraselt tõekuulutajaks muuta..

Ja kas maailm üldse sellest võidaks midagi, et end lahti teen...

:)

Aitäh lugemast!

raudkull:
Hirm ongi see mis meid tagasi hoiab. Aga sõnumitest seda ,et sellised parastavad ja nagu üleolevad või siis käskivad sõnumid need pole tõesed. Ja alati võid ju ennast nagu raadiot ja tv kinni panna ja alati neile öelda ,et võtke vaiksemalt või siis tõesti üks haaval. Nad ei solvu,neile on meie tagasiside väga tähtis.

Diana:
Tunneta, taju energiat millega oled ühenduses. Kui seest hakkab paha tunne, siis katkesta side, aga kui tunned ennast justkui hõljumas või armastuses, siis on suure tõenäosusega tegemist inglitega.

Raamatus "Miikaeli sõnumid" seletas nii (räägin oma sõnadega, täpselt ei mäleta), et astraalsete olevustega suhtleme me läbi astraalkeha ja inglitega läbi kausaalkeha.

Kui sa veidi harjutad, siis peaksid selle väga hästi ära tunnetama. Ära blokeeri ennast, sest nii ei saa energiad vabalt liikuda,hirm alati blokeerib. Hirm tõmbab ka halba ligi.
 Maailm võidab alati, kui kiirgame endast välja armastust, rõõmu ja heaolu..tõstes iseenda sagedust, aitad kaasa ka kollektiivsele tõusule...Päikesepoiss:
Üks tähtsamaid õppetunde mida kanaldaja peab ära õppima... on ära tundma keda ta kanaldab. Siis lõpeb võlts informatsioon ja saad info õigest allikast. See, et tänaval tuleb sinu juurde inimene, ütleb et on politsei, märki ei näita, on kahtlase välimusega... ega sina tema juttu ei usu ju :) Nii on ka nende olenditega. Las näitavad oma inglimärke ja käsi ;) enne kui üldse jutule võtad.

Päikesepoiss:
Kribal, tuli just selline mõte, et proovi järgmine kord. Kui kuuled kanaldust siis ütle selleele kust info tuleb... "Räägi ainult läbi Taevase Isa valguse" või "Võtan selle vastu vaid läbi Taevase Isa valguse". Ehk aitab see eemaldada müra, mis pole hea :)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni