Uue ajastu teadused > Mediteerimine

Harjutus- Enesetervendamine

(1/1)

Päiksekiir:
HARJUTUS- ENESETERVENDAMINE.  :L

Mõnikord me saame väga head abi ja tervendust inglite läbi.
Selleks, et ise seda järgi proovida, juhendan teid kuidas seda teha.
Heida pikali, ole teki all soojas ja ütle järgmised sõnad: Kallis Kõiksus, palun läbi sinu, sinu loal minu juurde peaingel Miikaeli. Kallis peaingel Miikael, palun sinu abi enese puhastamiseks kohe nüüd ja praegu. Palun lõika oma valgusmõõgaga minu küljest lahti kõik blokeeringud, mida sa ise näed. Olgu need siis kapslid, ahelad,juhtmete puntrad või veel midagi millest mul aimugi pole. Palun lõika ka läbi kõik sidemed , juhtmed ja kanalid, mis minu küljes on ülearused ja mind kuidagi mõjutavad. Palun puhasta mind seni kuniks ma olen täiesti puhas ka seest kõikidel tasanditel.

Nüüd palu sama peaingel Raafaelilt. Ütle järgmised sõnad: Kallis Kõiksus, palun läbi sinu sinu loal minu juurde peaingel Raafaeli.
Palu temalt puhastust kõikidel tasanditel nii, et saad täielikult töökorda oma kõik tshakrad ja energiakanalid puhtaks. Palu puhastust senikaua kui kehas pole enam ühtegi blokeerivat energiat.
Kui oled palve ja pöördumise teinud, lõdvesta oma keha ja tunneta mis sinuga toimub, ära mõtle millestki vaid ainult tunneta. See protsess võib kesta 30-60 minutit, te võite ka uinuda.


Rein Järvi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=311931155587481&set=a.114878561959409.20622.100003117971450&type=1&theater

Rein Järvi: Kui tunnete, et inglid ligi ei pääse, siis paluge võtta kapslid maha mis takistavad.

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni