Uue ajastu teadused > Maailmamuutused

Veidrad hääled üle kogu maa

(1/2) > >>

light of stars:
ma ei tea kas te olete kuulnud, aga üle maailma on inimesed poole aasta jooksul kuulnud kummalisi helisid, kas siis atmosfääris või maa seest. Video lisan ka

Alexandra:
Nendest häältest on rääkitud erinevates foorumites päris palju. Nt siin foorumis...toodud on palju linke veel antud teema kohta ja isegi mingi teadlase tõlgitud jutt jne. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6465
Tõesti huvitav oleks kuulda kellegi targema kommentaare siit, selle kohta. Eks ikka mingid omad mõtted on ka, aga olen sellisel ära ootaval seisukohal ses küsimuses:)

Leontine:
See video minu jaoks "salastatud" - jupiti ainult nägin. :D
Olen lugenud, et praeguseks on meie Maad ümbritsemas palju olendeid teistest Universumitest, Galaktikatest. Ühed  Meie maa omastamiseks-anastamiseks valmis. Mitut liiki ja päritolu kurjad olendid, kes omavahel rivaalitsemas. Teised on meie Maad valvamas, kaitsmas, toetamas üleminekuperioodil. Kohale on nad tulnud oma "transpordiga". Võib-olla sellest kummaline heli.

Alexandra:
Jahh Leontine, ka sellised versioonid on välja pakutud. See võib isegi tõsi olla. Keegi väitis, et see oleks nagu portaali uste sulgemine. Eks see pakub kõneainet paljudele  ja spekuleeritaske kõige ümber.  Kui aus olla siis, kui mina sellist häält kuuleksin oma väikses ja vaikses maa kohas, tuleks kananahk peale küll.

Gardemea:

   On alles õõvastavad helid, üritasin YouTube-st kuulata, aga halb hakkas, nii kummaline resoneeriv ja ebameeldiv hääl. Tuletab meelde resonantsi, mis tekib valjuhääldaja ja kõlari vahel, kui midagi on valesti. Aga, et üle maailma... Eks ta viimsepäevapasunad ole, mis muud :)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni