Pesa asemel hakkab valgust jagama uus foorum http://valguseleht.ee/ lehel.Pesa teeme hetkel ainult loetavaks - ehk ei saa enam uusi postitusi ega teemasid teha. Saate ikkagi oma sõpradele privaatsõnumeid saata ja nendega edasi suhelda.

Aasta pärast, 1. septembril 2017, aga suuname pesa automaatselt edasi uuele foorumile. Kes soovivad peale seda oma vanadele tekstidele või sõnumitele ligi pääseda, võivad soovist kirjutada juba uude foorumisse.Päikest!Tere tulemast Inglipesa foorumisse, imeline Külaline!
Inglipesa (Valguse Foorum)
 

Autor Teema: Minu proovikivi pubekast tytrega  (Loetud 2486 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Magus

 • Noorliige
 • **
 • Postitusi: 14
 • Sugu: Naine
Minu proovikivi pubekast tytrega
« : juuni 11, 2010, 18:03:50 »
Ohh ei teagi kust alustada, aga tundub, et mina olen oma perekonnas selles rollis, mis näeb ette tervendamise, oma perekonna või isegi suguvõsa tervendamise.
Olen alustanud oma sisemaalima muutmist ja tulemused on imelised. Siinjuures ei möödu päeva, kui tänan imelisi ingeid valguse, soojuse, juhatuse ja kaitse eest. Tihtipeale teen seda korduvalt ja korduvalt, seejuures tunnen imelist energiat just seljas, abaluude vahel(huvitav, mida see peaks tähendama, kas mul on tõepoolest tiivad  :P ).
Ja tõepoolest, asjad sujuvad ja lahenevad. Täna sai mulle osaks suur katsumus: kas olen muutunud ja olen võimeline mõistma, armastama ja aktsepteerima inimesi sellistena nagu nad on.
Vastus on: JAH :)
Olukord oli siis järgmine:
avastasin, et arvelt on maha läinud imelikud summad, mulle tundmatule saajale, mida ise pole maksnud.
kirjutasin pangas avalduse ja mul polnud nagu õrna aimugi, mismoodi sai see võimalikuks osutuda, koode teadsin vaid mina(need peas ainult).
Loomulikult esialgu tytar ei tunnistanud, kui peale väikest selgitust)kusjuures alguses olin suht ärritatud, kuid rahunesin, sest see kulutab asjatult energiat), ta siiski avanes ja tunnistas ylesse, et oli huupi võtnud kaardi, sisestas internetti kaardi nr(krediitkaart), tahtis filmi vaadata, mida ta ei saanud vaadata, aga arve on esialgu 700.- krooni, aga see on kõigest raha. Pubeka usaldus kaalub kõik ylesse. Esimese hooga olin ma väga vihane, kuid siis tabas mind selgus, et tagasi ma seda ei saa, muuta ma seda ei suuda, seega see mõttetu emotsioon, mis toidab lihtsalt mu ego on täiesti ebavajalik. Ja ma lasingi sellel minna. See on lihtsalt imeline. Milline kogemus mulle on osaks saanud ja ma suudan praegu olla vaid tänulik selle eest, sest nyyd ma tean, kui vajalik see oli :)
Tytar elas peale lahutust kord minu juures, kord isa juures, alles hiljuti kolis ta minu juurde, nähes, kui palju olen muutunud. Seega on see järjekordne tõestus, kui õigel teel ma olen.

Minu silmaringi on avardanud ja maailma muutnud see imeline foorum, tõeline vabadus aga saabus peale kaugpuhastus seanssi läbimist, peale seda on maailm hoopis teine.
Samuti on abiks olnud järgmised raamatud:   Rebecca Linder-Hintze "Tervenda oma perekonnalugu"; Guy Finley "Loobumise tarkus" ; OSHO "Loovus" - need on aidanud kinnistada seda, mida justkui juba tean
ma olen tohutu õnnelik ja tänulik selle kogemuse eest

valgust ja soojust kõigile
armastusega
Magus

Melodia

 • Külaline
Vastus: Minu proovikivi pubekast tytrega
« Vastus #1 : juuni 13, 2010, 18:38:52 »
Tänan, et jagasid meiega seda imelist lugu.

Veelgi rohkem valgust ja armastust su tegemistesse.

Võrgust väljas Päikesepoiss

 • Vana Hing
 • Administraator
 • Super Liige
 • *******
 • Postitusi: 1 848
 • Sugu: Mees
 • Päikese jõud!
  • Ingliabi
Vastus: Minu proovikivi pubekast tytrega
« Vastus #2 : juuni 14, 2010, 08:46:05 »
Nii imeline on lugeda seda kõike :) Aitähh, et jagasid meiega killukest oma elust :)
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile, milles me elame. Paistame!

Naida

 • Külaline
Vastus: Minu proovikivi pubekast tytrega
« Vastus #3 : juuni 14, 2010, 12:05:08 »
Tänud ka minu poolt Magus ,et jagad osakest oma elust ka meiega siin ! :) 
Päikest Sulle päevadesse !