Pesa asemel hakkab valgust jagama uus foorum http://valguseleht.ee/ lehel.Pesa teeme hetkel ainult loetavaks - ehk ei saa enam uusi postitusi ega teemasid teha. Saate ikkagi oma sõpradele privaatsõnumeid saata ja nendega edasi suhelda.

Aasta pärast, 1. septembril 2017, aga suuname pesa automaatselt edasi uuele foorumile. Kes soovivad peale seda oma vanadele tekstidele või sõnumitele ligi pääseda, võivad soovist kirjutada juba uude foorumisse.Päikest!Tere tulemast Inglipesa foorumisse, imeline Külaline!
Inglipesa (Valguse Foorum)
 

Autor Teema: Kujundi ja sarnasuse järgi  (Loetud 6796 korda)

0 Kasutajat ja 1 Külaline vaatavad teemat.

Võrgust väljas Päikesepoiss

  • Vana Hing
  • Administraator
  • Super Liige
  • *******
  • Postitusi: 1 848
  • Sugu: Mees
  • Päikese jõud!
    • Ingliabi
Kujundi ja sarnasuse järgi
« : detsember 04, 2009, 12:58:57 »
- Kõigi laste kasvatamiseks pole võimalik ühist süsteemi leida juba sellepärast, Vladimir, et kõigepealt peab igaüks enese jaoks vastama küsimusele, keda ta püüab oma lapses kasvatada.
- Kuidas keda? Inimest muidugi, õnnelikku ja tarka.
- Kui nii, siis tuleb kõigepealt ise selliseks saada. Ja kui ise ei suutnud saada õnnelikuks, siis tuleb aru saada, mis seda takistas.


Ma tahaksin väga rääkida õnnelikest lastest. Nende kasvatamine, Vladimir, see on enese kasvatamine. Projekt, mida me kõik praegu koos kujundame, aitab sellele kaasa. Kuidas lapsed praegu sünnivad on sulle ja kõigile teada. Seda, mis eelneb sündimisele, inimesed ei hinda ega anna paljdele lastele kaasa ainult inimesele kuuluvaid olemise tasandeid, sünnitades seeläbi kahtlemata sante.
- Sante? Kas sa pead silmas ilma käte või jalgadeta või lastehalvatusega haigeid?
- Sündinud inimene võib olla sant mitte ainult väliselt. Keha võib väliselt paista normaalne. Kuid inimesel on teine „mina” ja selles peab olema täielik energiakompleks. Mõistus, tunded, mõte ja palju muud. Isegi teie kaasaegne täiesti alandatud normidega meditsiin loeb üle poole kõikidest sündinud lastest alaväärtuslikeks. Kui sa tahad selles veenduda, siis uuri järele, kui palju on praegu koole debiilsetele lastele. Teie meditsiin on nad selliseks tunnistanud. Kuid neid võrreldakse vaid nende võimetega, keda arstid ise loevad suhteliselt normaalseteks lasteks. Aga kui nad vaid näeksid, millised võivad olla mõistus ja inimlike energiate sisemised kompleksid ideaalis, siis tuleks Maal sündinud lastest vaid üksikuid normaalseteks lugeda.
- Aga miks kõik lapsed sünnivad mitte päris täisväärtuslikena – nii nagu sa räägid?
- Tehnokraatlik maailm püüab takistada seda, et sündivatel lastel ühineks kolm peamist punkti. Tehnokraatia püüab rebida katki jumaliku mõistusega ühendavad niidid. Ja niidid rebenevad enne lapse sündimist. Ja inimene otsib pärast piineldes seda sidet mööda ilma ega leia.
- Millised peamised punktid? Millised mõistuse niidid? Ma ei saanud millestki aru.
- Vladimir, inimene kujuneb ju paljuski enne sündimist. Ja tema kasvatus peab kõiges kokku puutuma Kosmose loominguga. Seda, mida kasutas Looja oma imelist loomingut luues, ei peaks ka tema laps eirama. Kolme peamist punkti, kolme esimest olemise tasandit peaksid vanemad endale ette kujutama oma loominguna.
Esimene sündimise punkt, selle nimi on – vanemate mõte. Sellest räägitakse Piiblis ja Koraanis: „Alguses oli mõte”. Las praegused vanemad meenutavad, millal ja millisena nad oma last plaanitsesid. Mis teda ette kuulutas? Millise maailma nad oma loomingu jaoks kujundasid?
- Ma mõtlen, Anastasia, enamik ei mõtle eriti sellele kuni hetkeni, mil naine rasestub. Lihtsalt magatakse koos. Tuleb ette isegi mitteabiellumist. Aga abiellutakse siis, kui sõbratar rasestub. Kuna pole selge, kas ta üldse jääb rasedaks või ei. Ja varem pole mõtet mõelda, kui pole selge, kas last üldse tuleb.
- Jah, kahjuks tuleb nii välja. Enamik inimesi on eostatud lihalikes lõbudes. Kuid Looja sarnane Inimene ei peaks sündima meelelahutuse tagajärjel. Kujuta ette teistsugust olukorda. Tema ja temake armastavad teineteist ja ehitavad oma mõtetes imelist tulevast elumaja. Ja kujutavad ette, kuidas nende poeg või tütar on seal õnnelik. Kui laps kuuleb neid esimesi helisid – ema hingamist ja Looja loodud lindude laulu. Pärast nad kujutavad ette, kuidas nende suureks kasvanud laps tahab pärast pikka teed puhata, tuleb vanemate aeda, istub seedri varjus. Istub vanemate käte ja armastusega istutatud seedri varjus, mis on pandud kodumaa mulda unistades temast. Puu istutamine tulevaste vanemate poolt määrab kindlaks esimese punkti, kutsub neile planeedid appi selle tulevase punkti loomiseks. See on vajalik! See on tähtis! Ja kõige rohkem on ta omane Loojale! See on kinnituseks sellele, et sa hakkad looma Tema taoliselt! Nii nagu Suur Looja! Ja Tema rõõmustab oma poja ja tütre arukuse üle. „Kõige alguses on alati mõte”. Usu, palun, Vladimir. Kõikide Kosmose energiate vood ilmnevad selles punktis, kus kahe mõte voolab armastuses ühte, kus kaks kavatsevad imelist loomist.
Teine punkt, õigemini, veel üks inimlik plaan sünnib, taevas süttib uus täht, kui kaks keha sulavad armastuses kokku imelise loomise mõtetega seal, kus sa ehitad paradiislikku elumaja oma tulevase lapse jaoks.
Siis peab selles kohas üheksa kuud elama eostatud naine. Ja parem, kui need üheksa kuud on õitsval kevadel, aromaatsel suvel ja sügiseste viljade aegu. Kui miski ei kisu teda eemale rõõmust ja meeldivatest emotsioonidest. Kus naist ümbritsevad vaid Jumaliku loomingu helid, milles juba elab imeline loodu. Elab ja tunnetab kogu Universumit. Ja tulevane ema peab nägema tähti. Ema võib mõtetes kinkida kõik tähed ja planeedid oma suurepärasele lapsele, ta võib teha seda kergesti, see on talle jõukohane. Ja kõik järgib ema mõtet viivitamata. Ja Kosmosest saab kahe armastuses loodud imelise vilja ustav teener.
Ja kolmas punkt, selles kohas peab tekkima uus plaan. Tähendab, seal kus laps oli, peab ta ka sündima. Ja isa peab olema läheduses. Ja nende kolme kohale tõstab krooni meie kõikide suur armastav Isa!
- Vaat sulle siis! Ma ei tea miks, kuid su sõnad liigutasid mu hinge, Anastasia. Tead, ma kujutasin endale ette kohta, millest sa räägid. See kerkis mu ette! Oleksin ise tahtnud sellises kohas uut moodi sündida. Et võiksin praegu sellisesse kohta minna ja puhata imelises aias, mida ema ja isa on istutanud. Istuda puu all varjus, mis pandi kasvama minu jaoks enne minu sündi. Kus mind eostati ja kus ma sündisin. Kus ema jalutas mõeldes minust, aias, kui ma polnud veel sündinud.
- Selline paik võtaks sind rõõmuga vastu, Vladimir. Kui su keha on haige, raviks ta seda. Kui hing – siis raviks hinge. Ja ta söödaks ja joodaks sind, väsinut. Haaraks sind rahuliku une hõlma ja ärataks rõõmsa koiduga. Aga nagu paljudel tänapäeva maailmas elavatel inimestel pole sul sellist kohta. Sul pole olemas kodumaad, kus olemise tasandid võiksid üheks saada.
- Aga miks meil kõigil nii ebaõnnestunult välja kukub? Ja miks emad jätkavad pooldebiilsete laste sünnitamist? Kes võttis minult selle koha ära? Kes võttis ta ära teistelt?
- Vladimir, võibolla sa ise vastad, kes ei loonud seda kohta oma tütre Poliina jaoks?
- Mis? Sa vihjad, et mina olen selles süüdi, et tal seda pole?

Katkend raamatust: Vladimir Megre "Loomine"
Eelnev katkend on raamatu tutvustamine, mitte kopeerimine!
« Viimasena muutis: september 25, 2014, 10:53:56 Päiksekiir »
Iga inimene on kui päike, kes võib oma soojuse, armastuse ja valgusega täita terve maailma. Ärgates luua sillerdavad kastepiisad, uinudes hingematvad tähed, naeratades pilvitu suve, nuttes värskendava vihma. Iga inimene suudab täita maailma värvidega, anda elu paradiisile, milles me elame. Paistame!

Teresa

  • Külaline
Vastus: Kujundi ja sarnasuse järgi
« Vastus #1 : august 07, 2010, 06:34:51 »
See lugu meenutab justkui planeerimata ja planeeritud laste sündimise lugusid :) Sest kui oled plaanid paika pannud, siis mõtledki imelise loomise mõttega oma tulevasele lapsele ja kujutled ette kõike ilusat, mis koos lapsega tulemas. Samas, kui laps tuleb ikkagi, ootamatult, planeerimata, saab teda teada saamise hetkest sama tugevalt armastada ja temaga seoses kõike head ja ilusat ette kujutada :)