Üldine jutt > Küsitlused

Kas oled kunagi und kontrollinud?

(1/3) > >>

Päikesepoiss:
:L :L :L

Aitähh vastamise eest!!!

:L :L :L

Diana:
Minul on see, kummaline tegelt. Pole küll tegelenud nende praktikatega, et teadlikult olla unenäos. Aga on mitmeid kordi unes meenunud, et see on uni. Viimane kord oli siin nädal-kaks tagasi. Olin kusagil katusel, sumpasin seal lume sees ja siis järsku meenus, et see on unenägu. Muutusin siis rõõmsaks, kõik oli kuidagi nii mänguline, mõtlesin just, kellega võiks kohtuda, mida teha...ja siis lihtsalt tõusen ülesse :) saa siis aru :) Aga varemalt mäletan, et kui oled unenäos ja seal kellegile ütled, et oleme unenäos, siis inimesed ei tule kaasa, nad ei ärka üles (mul on muidugi ka kogemusi väga vähe ja ma ei ole ka keskendunud sellele suurt olnud). Kuigi samas väga põnev :)

Päikesepoiss:
Jahh, tihtipeale kui inimene pole eriti teadlik unekontrollist ja kõigest sellest siis see võib teda ehmatada üles kohe. Und võib olla vahel päris raske hoida :) Oleneb muidugi ka sinu inimtüübist :) Mõnedele on kergem seda esile kutsuda aga raske hoida, teistel jällegi vastupidi - raske esilekutsuda aga kerge hoida :)

Minul isiklikult pole ka kogemusi inimestele seletamisega, et see kõik uni on... aga olen samuti kuulnud et inimesed lihtsalt ei usu ja ei reageeri sellele. Neile peab näitama midagi nende jaoks võimatut, näiteks lendamist :) Siis võibolla jõuab kohale :)

Mõni aeg tagasi nägin ma aga ühe võõra noormehe esimest unekontrolli... vennaga mõlemad vaatasime seda pealt, me olime tema unes. Ta läks ähmi täis ja tundus segaduses olevat... vaatas käsi ja oli imestunud. Läks nagu natuke pöördesse ja ärkas üles, tähendab, ma arvan, et ta ärkas üles sest mind "viskas" ka unest välja, ärkasin samuti :D

Selene:
Mina hakkasin und kontrollima teadlikult nii 14 aastaselt. Ennem oli unenäos nii, et teadsin, et see on uni, aga ma ei võtnud kontrolli üle ja lasin asjadel lihtsalt kulgeda, kuni ärkasin või siis kaotasin teadlikkuse sellest.

Kui tavaliselt on nii, et ennem saab selgeks teadlik unenägemine ja siis näiteks astraal projektsioon, siis mina hakkasin ennem astraalis käima ja pärast alles õppisin unenägusid kontrollima.

Mina olen ka üritanud seletada unes unetegelastele, et see on uni. Enamus ei tee lihtsalt väljagi. Neid huvita. Harva mõni nõustub.
Ja ükskord, kui sain teadlikuks et näen und. Selles unenäos olin koos sõbrannaga. Ütlesin talle rõõmsalt, et näed see on uni, käskisin tal lugeda mitu sõrme mul on, et tõestada jne. Ta muutus täielikuks zombiks. Ta oli lihtsalt elav kest, tavaline unetegelane. Jätsin ta sinnapaika ja läksin edasi uudistama. Rohkem pole proovinud kellegile selgitada, ajaraiskamine. :D

Päikesepoiss:
Need ei pruugi ollagi täiesti meie sõbrad-tuttavad vaid meie tõlgitud energiasidemed nendega. Nö projektsioonid mida sa ise alateadlikult lood. Võib proovida nii, et unes tahtega eemaldada ära kõik mis pole energeetiline, päris. Võib seda kõva häälega öelda ja siis on näha kuidas "unemüra" kaob ja alles jäävad reaalseda uneosad.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni