Uue ajastu teadused > Kaardid

Ennustus- Kas kogu tõde?

(1/2) > >>

helyyn:
Lasin endale hiljuti koostada elugraafiku. Pidasin seda alguses nii üldiseks ja mõttetuks, et kahetsesin ostu. Seejärel aga hakkasin vaatama, et lähedaste inimeste surmad kajastuvad sellel ilusti. Vaatasin siis hirmuga, et uus ebameeldiv periood minu elus peaks tulema 5 aasta pärast. See nö ebameeldiv periood tähistatakse ristiga ja iga kord kui minu elugraafikul see nähtavale tuleb, siis olen kaotanud lähedase inimese. Mul on ka tarot kaardid ja piilusin siis veidi oma vanemate tulevikku. Emale ennustas 5 aasta sees surma ja isale leina. Mulle absoluutselt selline mõte ei meeldi, sest vanemad on alles 58 aastased. Mõtlesingi siis, et kas see ongi nüüd siis vankumatu tulevik? Kas saab sellist endast olenematut asja muuta või äkki võtsin kaartidega sellise tuleviku sellepärast, et uskusin elugraafikut? Kui kindlad on sellised ennustused üldse? Ilmselt saate aru, et ma olen mures ja selline asjade kulg ei ole kindlasti mulle meeltmööda.
Tean ka seda, et kaartidega ennustamist loetakse üldse saatana käsilastega suhtlemiseks. Olen sellest lähtuvalt hakanud mõtlema, et võib olla halvad jõud tahavad mulle lihtsalt hirmu sisendada? Arvamusi kellelgi?

Vikerkaarevärvi Pallike:
Ennustus ei ole kindlasti kogu tõde. Ma ka lasin kunagi astroloogil isikliku horoskoobi koostada, milles olid kirjas perioodid aastaarvudena, mil minu elus saavad olema suured muutused või pöörded. Tagasi vaadates ei olnudki nii lihtne neid muutusi ja pöördeid tuvastada. See ei ole nii, et aastal 2015 on pööre ja siis juhtub mingi konkreetne asi. See võib olla sisemine muutus, nt. hakkad teisiti mõtlema, andestad kellelegi, saad vabaks.. Või tõesti kohtud kellegagi ja see muudab Sinu elu. Ja kõik ei ole must-valge. Mina ei saanudki mõnest pöördest aru, nagu ei oleks midagi juhtunud. Jah, tõesti, elu on tsükliline, nii on. Ja elu on ikka Sinu enda kätes, ükski ennustus ei ole totaalne.

Valgust ja armastust!

helyyn:
Aitäh vastajatele. Astroloogid vist koostavad erinevaid kaarte, sest see elugraafik, mis mulle koostati, seal ei ole kirjas ainult suuri muutusi. Erinevad sündmused on vastavalt graafikule. Ainult üks joon on see, mis tähistab siis nö probleeme lähedastega (tegelikult on minu graafikul alati tähendanud see minu jaoks matuseid.
See on kindlasti õige soovitus, et tuleb tühistada ja unustada need ennustused. See on mulle  kergem ja naguinii ei mõtle ma 5 aastat sellele ainult. Aga samas mina ei saa ju teiste inimeste eest midagi otsustada või teiste inimeste elus midagi muuta. Kui mina keskendun positiivsele ja mõtlen, et ema elab 90 aastaseks, siis see ei pruugi ju nii minna. Tegu ei ole sellise ennustusega, kus saaksin ise sekkuda (minu armuasjad, minu töökoht jne).
Mis on teie arvamus sellest, et kaartidega ennustamine on suhtlemine saatanaga?

Vikerkaarevärvi Pallike:
Mina küll ei usu, et kaartidega suhtlemine negatiivne on. Pigem on see vananenud kiriklik arvamud, et inimesi kirikus hoida ja takistada suhtlemast Kõiksusega.

Valgust ja armastust!

helyyn:
Aitäh Sulle kaasa mõtlemast Vikerkaarevärvi Pallike! Aga kuidas seletada siis neid juhtumeid, kus inimesed kaartide ja pendite jms ennustamisel on sattunud kurjade olendite küüsi? Isegi siin foorumis on Leontine enda kogemusest kirjutanud. Lisaks saab Investigation Discovery pealt jälgida neid lugusid. Mingi seos ju peab olema!?

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni