Uue ajastu teadused > Isa

Kas Jumal on seotud Põrguga või on see eraldi üksus?

(1/13) > >>

dinzu:
Mul oleks vaja natuke selgust saada. Vaatasin just pikka tunnipikkust videot tüdrukust, kes oli 23 tundi surnud ja rääkis kõik see aeg Jumalaga. Jumal näitas talle põrgut ja rääkis seal olevatest deemonitest. Samuti on põrgus lapsed, kes vaatasid maapealses elus multikaid, mis õhutavad vägivallale ja lapsed muutuvad ise vägivaldseks. Ütles, et kui inimesed ei vali Jumala tee, siis satuvad nad põrgusse. Kas on siis hea ja on halb tee ja need on eraldi teed? Mul on raske uskuda, et Jumal hoiab inimesi põrgus. Pigem Põrgu on nagu eraldi üksus ja sinna lähevad need kes ei ole armastavad. Loodan, et väljendasin end selgelt. Minu küsimused on, et kas Jumal lõi Põrgu? Ja miks Jumal ei andesta neile kes põrgus on? Ise ütles, et inimesed, kes ei andesta lähevad põrgusse. Ta ütles põrgus piinlevatele inimestele, et ma ei saa teid enam päästa, on liiga hilja. Võib-olla keegi oskab sellele vastata. See informatsioon tekitas natuke ebamugavust minus ja tahan selgust saada.

Nõrganärvilistel soovitaksin mitte vaadata, kuna jutt võib häirida!
(inglise keeles)

Mari:
Vaata, pòrgu on ainult maa peal, teispoolsuses ei ole pòrgut. Pòrgu on ainult maa peal ja inimesed loovad selle endale ise. Jumal ei aja kedagi pòrgusse.

Päikesepoiss:
Minu arvamuse ja teadmiste kohaselt - Põrgu on mõiste, olek, mitte reaalne koht.

Põrgu võib alata juba Maal - See on meie enda mõtete, eluvalikute ja mõtteviiside loodud piinav ning õnnetu elu, meeleseisund. Inimene võib olla siin Maal olles väga väga õnnetu ja ilma usuta, et kõike on võimalik muuta. See ongi põrgu algus...

Järgmiseks liigub inimene maisest elust edasipoole. Hingena olles materialiseeruvad meie mõtted väga kiirelt, vaevalt jõuame ära mõelda, kui see on juba meie ümber. Meie mõttemustrid säilivad isegi seal. Inimesed, kes otsivad surmast suurt väljapääsu, ei pruugi seda alati leida. Olles maapeal kannatanud ja teatud mõtteviisidega harjunud, ei suudeta tihtipeale lahti lasta kogu selle mure ja kannatuse ning negatiivse energia mõjust. Kuna mõtted materialiseeruvad kiirelt, siis materialiseeruvad ka negatiivsed mõtted, mida Hing kaasas kannab, mida ei ole suutnud Inimene lahti lasta. Ja kujutage ette, kui palju suudab üks inimene kannatusi ja hirme välja mõelda :D Inimesel on ikka imeliselt võimas loomejõud. Ja nii kannatabki inimene edasi, käides ringi vaimuna või teistes reaalsustes, segaduses ja õnnetu, vangistatud negatiivsuse poolt. Teda ei saa aidata ka Inglid ega Isake, sest inimene on nii omast vabast valikust valinud ja see on lõplik. Sellepärast saabki vaime jms elukaid ära ajada vaid siis, kui teine inimene omast vabast valikust seda inglitelt palub. Siis jääb peale tugevama ja kõrgema vibratsiooniga inimese palve ja valik. Kuna Inimene on kõige täiuslikum just Maal olles, siis eranditega, on elava inimese soov ja palve lahkunud inimese omast kõrgem.

Mõned inimesed, kes on eriti kurjad ja pahad olnud, kes on teistele põhjustanud hästi palju kannatusi, nemad võivad minna isegi hingena madalamtesse reaalsustesse. Kohta, kus on hästi madala vibratsiooniga energia. See on lihtsalt see energia, mida nad teavad ja mis on neile äratuntav, kodune. Need on juba mõõtmed, kus elavad deemonid ja muud sellised elukad. Kui inimhing on omast valikust sinna juba ükskord läinud, siis ei saa ka inglid enam appi tulla. Ka taevane isake ei aita enam. Ma usun, et ta suudaks aga arvatavasti on mingi hea põhjus, miks ta seda ei tee. Sellisel juhul saab hinge sellest mõõtmest, reaalsusest, välja tuua vaid teine inimene, kes on hästi tugev ja kõrge vibratsiooniga.

Ma usun, et uuel ajastul, mis meil kätte jõuab, hakkame me Inimkonnana neid reaalsuseid inimhingedest puhastama, st, vabastame, toome nad tagasi ja puhastame ära. Selleks aga peame ise arenema teatud piirini, et nendes mõõtmetes ellu jääda.

Ma arvan, et see noor tüdruk ehk tõlgendas Isakese sõnu natuke omamoodi või võttis vastu läbi oma arusaamade. Sellepärast ka on lausete tähendus valesti mõistetav.

Jumal kindlasti ei saada kedagi kuhugi halba kohta, ta soovib meile ainult head, alati.

"Ütles, et kui inimesed ei vali Jumala tee, siis satuvad nad põrgusse."
Sellega on mõeldud arvatavasti seda, et kes ei järgi Jumala teed ehk kõrge vibratsiooniga teed, elulaadi, kes valib negatiivse energia, satuvad põrgusse. Satuvad, mitte ei saadeta. Ma küll ei tea täpset inglisekeelset lauset aga eestikeelse tõlke järgi järeldasin mina seda :)

Ma ei usu ka et vägivaldseid multikaid vaatanud lapsed otse põrgusse lähevad. Ka mina vaatasin noorena igasuguseid võitluse multikaid. Ma ei usu, et selle präast nüüd põrgusse lähen :) Pigem on siin mõeldud seda, et kui inimene alustab juba halbade multikate vaatamisega, minnes nii edasi filmidele ja õudukatele, loovad nad endale teatud vibratsiooniga mõtted ja eluviisid, mille tulemus ei ole kõrge vibratsiooniga. Ja nii satuvadki Jumala lapsed põrgusse.

See teema on tegelikult väga suur ja lai, ei jõua hakata kõigest praegu kirjutama.

camilla:
Lõik ühest (tuntud kirjaniku) elulooraamatust: "Minu ellu saabus saatan, kui ma olin 16aastane. Selles eas hakkasin jooma ja suitsetama."
Nii et - nii põrgu või saatan:meie enda mõtete, eluvalikute ja mõtteviiside loodud piinav ning õnnetu elu, meeleseisund. Just.

Mari:
Saatan ongi inimese enda välja mõeldud. Inimene toidab teda hirmu ja usuga ja ta kasvab aina tugevamaks. Õnneks peale muutusi, ei jää Maale enam saatana jaoks ruumi. Saatan eksisteerib, kuni eksisteerib duaalsus.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni