Kanaldused > Inglite kanaldused

Energiainglitelt: SEKSUAALENERGIA

(1/1)

Päiksekiir:
Kanaldus Energiainglitelt: SEKSUAALENERGIA (1 osa)

Armsam, tervitame sind siitpoolt loori ja võtame sind enda pehmetesse embustesse. Piir meie vahel pole kunagi keelanud armastust. Asetades õrnalt enda kohalolu sinu juurde, sa ei pruugi midagi märgata, aga ometi sa tunned, et ruum ja energia sinu ümber pole enam sama.
Enne, kui me alustame, et jagada sulle teadmisi ühest väga tugevast ja võimsast energiast ja selle kasutamisest, siis on meil sulle üks eriline kingitus. Sule hetkeks enda silmad ja vaata enda sisemise nägemisega otsa inglile, kes seisab sinu ees. Tal on käes kristallidest põimitud kauss, mis sisaldab voolavat elueliksiiri. Seejärel võid sa tunda või näha, kuidas see sama ingel õnnistab sind selle püha eliksiiriga. Maisemas mõistes võid sa seda nimetada ka pühaks veeks. See õnnistus ei ole tavaline, sest see on sisaldamas endas pühitsust astumaks uuele rajale. Kuna kundalini-magava seksuaalse jõuenergia vabakspäästmine annab sulle senisest palju suurema jõu, siis kaasneb sellega ka suurem vastutus. See püha märk, mis selle pühitsusega sinu energiavälja sisestatakse, saadab ja toetab sind sellel teekonnal ja ühtlasi aitab tuletada sulle ka meelde vastutust, mis selle jõuga kaasneb.
Lihtsas mõistes on see võim madalama maailma üle, aga tegelikult sisaldamas endas veel palju erinevaid tahke, mille läbitöötatus võimaldab sul juhtida mateeriat.
Seksuaalenergia sinu sees voolab mööda kindlaid kanaleid ja ometi avaldab mõju ka igale rakule eraldi. Selleks, et saada paremini aru raku mõistest, siis tahame me sulle lahti seletada selle tähenduse.
Terve sinu keha koosneb rakkudest ja rakud omakorda sisaldavad tuuma, mis energeetiliselt sisaldab hulgaliselt informatsiooni. Iga sinu rakk on energiatasandil seotud mõne sinu energiaosaga, kui läbi hingetasandi saab kahjustada mõni energiaosa, siis avaldab see kohest mõju ka sinu füüsilisele kehale. Esialgne mõju on mittemärgatav, aga kuhjudes saadavad rakud üha kindlamalt laiali informatsiooni, et midagi on valesti. See on võõra programmi tungimine sinu mehhanismi ja hetk, mil haigus avaldub on hetk, kui sinu organism ei suuda sellega enam toime tulla või annab alla, võttes võõra programmi omaks.
Nii sinu füüsiline keha, kui peenkehad koosnevad energiatest. Erinevad energiad võnguvad erinevatel sagedustel ja nende liikumiskiirus on erinev. Energia peenemal tasandil koosneb pisikestest energiaosakestest, mis võivad olla nii aktiivsed, seiskunud, kui oma koha kaotanud kujul.
Hing siseneb oma ema energeetilisse ruumi juba kolmanda raseduskuu paiku, kohalolu on olemas varem. Selle aja jooksul magnetilisi ülekandeliine kasutades, mis on otseselt seotud DNA 4nda keermega, salvestub tema infovälja eelmiste kehastuste informatsioon. Seda võib nimetada väikesteks pakikesteks, mis asetuvad justkui kusagile sügaval sinu sees olevatesse kambritesse ja mille avamiseks sa vajad igaühele eraldi võtit ja ligipääsu. Vahel võib olla selleks võtmeks teine inimene, vahel sinu enda läbitud kogemus või taas sama energia sisse minek.
Loomine planeedil maa toimub maise sulandumisel vaimsesse. Veel peenemal tasandil toimub see nais- ja meesenergia sulandumisel. See tähendab ühenduse loomist puhta valgusega viimaks seda läbi naise südame mehe südamesse ja nende energiate sulandumine loob maist vormi. Naine toob selle meheni ja mees annab sellele elu sisse.
Te kõik suudate luua ka füüsilist energiat hingeenergiaga segades, aga pikapeale kulutab see ära palju eluenergiat ja inimene jääb vananedes üha nõrgemaks. Seega me kordame teile veel kullakallid õed ja vennad, et tõelisel loomisel voolab ülevalt alla naisesse energia, mis kantakse üle mehele. Energeetiliselt vaadatuna salvestub see paari ühisesse ruumi ja seda saavad kasutada mõlemad, aga tingimus on see, et see tuleb sisse naiselt mehele ja mees võtab selle vastu ja annab sinna juurde kinnituse läbi meesenergia.
Südametasandil selline ühendus ja energiat ülekandev side mehe ja naise vahel muudab selle suhte pühaks suhteks, aga siinkohal ei tasu unustada, et magnetilisuse ja mateeria kiirema ligitõmbamise annab sellele juurde alumistest tsakratest ülestõusnud, õieti kasutatud ja aktiveeritud seksuaalenergia. Siis kohtuvad maa ja taevas sinu sees ja imed teie maises mõistes saavad võimalikuks. Siis saab naine olla Jumalanna ja mees saab olla sellises ühtes Jumal.
Seega mõistke me armsad, et seksuaalenergia on loomiseenergia ja vaadates enda ümber siis võid sa tegelikult näha üsna kurba pilti. Inimene, kes võiks luua terveid maailmu ja kõige pisema asjana sealjuures ka endale maiseid materiaalseid asju- ta loob hoopis rahulolematust ja segadust enda ümbere.
Seks ilma tunneteta on energeetika lõhkumine, tunded ehk armastus annab sinna juurde loova jõu. Seega on seksuaalvahekord midagi sellist, mida ei tohiks teha ilma armastuseta. Sa võid tuua poest piima, kui sinu abikaasa seda palub. Isegi siis, kui oleksid parema meelega kodus. Sa võid teha hommikujooksu, kuigi tahaksid veel magada, ka seda tehes on sinu energia kaitstud. Aga, kui otsustad astuda seksuaalvahekorda kellegagi, et kasutada teda ära enda madalate ihade rahuldamiseks, siis sinu energial on raske toime tulla sellega ja energiatase osa-osa haaval iga korraga langeb.
Armsam, me ei taha siin rääkida sellest, et sul peaks olema terve elu üks partner. See võib nii olla, aga see ei ole eesmärk. Sa võid vahetada partnereid kasvõi iga kuu ja sinu energia jääb sellest kahjustamata, te võite vahetada seksi ajal energiat ja saada toidetud, kui sa sealjuures leiad armastuse enda südamest voolamast tema südamesse.
Siiski on siin üks miinus, millest soovime sulle rääkida. Paari ühise energia loomise seisukohast on lühikeses suhtes ja palju partnereid vahetades loomine läbi Looja raskem või see ei toimu. Ühise välja moodustamine toimub tasa-pisi osasid ühendades ja ühiselt ruumi luues .
Raamistik ja aluspõhi, mis kannab välja loomise, saab loodub umbes 90 päevaga. Kui see aeg on möödas ja läbi armastuse on loodud see ühine väli ja aluspõhi, siis omandab see suhe teie mõlema jaoks hoopis teise tähenduse ja lähedus selle sõna pühamas tähenduses suureneb.
Kui selle 90 päevaga loovaid ühendusi ei toimu ja enamus tegevusest toimub madalamal tasandil, puudutamata teie südameid, siis ühendus ei püsi ja katkeb.
Paarid, kes on läbinud selle 90 päevase tsükli õnnelikult ja tunnevad ilma kahtluseta ikka südames armastust ja rõõmu, me õnnistus on teiega, sest just siit algab suhtes järgmine etapp. See on etapp, kus me saame teile rääkida ka Jumalike energiatega läbipõimunud seksuaalsest ühendusest ja see on ka etapp, kus te üheskoos saate hakkata teadlikult looma läbi nende energiate.
Tänaseks me lõpetame, kuid palju infot on veel tulemas ja ootamas enda järge. See on teema, mille täpsel mõistmisel te vajate palju informatsiooni. Aeg selleks infoks on saanud nüüd küpseks paljude teie jaoks, kes on teinud endaga sisemist tööd. Võta aega tunnetamiseks ja anna endale aega selle info läbitöötamiseks, sest enamus sellest informatsioonist saabub sinuni energeetilisel kujul. Kui sa seda soovid, siis saab see sind toetama sinu igapäevaelus ja aitama kaasa nende imeliste väravate avanemisel, mis tegelikult on olnud koguaeg sinu jaoks avatud.
Armastame sind üliväga kullakallis!
Energiainglid (sinu sõprade meeskond keskselt päikeselt)
Kanaldanud Diana, 8 september 2014
Jätkub....

https://www.facebook.com/Energiainglid/posts/798158370236753?fref=nf

 :) :L :L :L :)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Tänan, Päiksekiir, see on võimas info!

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni