Sissejuhatus > Inglipesa olemus ja reeglid

Foorumist abisaamislood

(1/3) > >>

Päikesepoiss:
Paljudel inimestel on imelised lood ja juhtumised sellest, kuidas foorum on nende elu mõjutanud või aidanud inimestel muutuda paremaks, rõõmsamaks ja õnnelikumaks. Palun, kes soovivad, kirjutage oma looke siia teemasse ka teistele lugemiseks.

Loodetavasti inspireerivad need lood ka uusi tulijaid ning vanasid olijaid. :)

PS: Palun siia teemavälist juttu mitte kirjutada.

camilla:
Lihtsalt, siit saab hingepai :), kui vahel on raskemaid hetki olnud... (aitahhkalli) :L

Headust külvab see foorum kindlasti (A)

Mulle on läinud eriliselt hinge meie armsa Õnneliku lugu...see lugu näitab selgelt, kuidas foorum on aidanud inimesel muutuda rõõmsamaks ja õnnelikumaks.

 (aitahhkalli) (aitahhkalli) (aitahhkalli)

delfiin:
Varsti saab aasta, kui foorumi leidsin :-*

Olen leidnud ülesse armastuse iseendas :-* ja seda jagama õppinud...
Olen õppinud inglitega suhtlema  (A)
Olen siin palju õppinud ja arukamaks/targemaks saanud  (aitahhkalli)
--- Tsiteerin: camilla järgi jaanuar 01, 2012, 03:34:55 ---Lihtsalt, siit saab hingepai :), kui vahel on raskemaid hetki olnud... (aitahhkalli) :L

--- Lõpeta tstitaat ---
...ja nii ongi (aitahhkalli)


Muriel:
Olen tänu Pesakeses veedetud ajale saanud palju vajalikke teadmisi ja hingerahu. :)
Ja loomulikult kui minu pisike vennatütar kaugel Taimaal raskes seisus haiglas viibis ja Pesakese rahvas teda toetas.....usun siiralt,et tema kiire paranemise üheks osaks on Teie palved :) Aitäh aitäh aitäh  (aitahhkalli) (aitahhkalli) (aitahhkalli) (aitahhkalli)

Leontine:
Läbi foorumi tutvusin Rosettaga. Läbi Rosetta tutvusin Riinaga. Riina sai kiiresti jälile, et mu õuduste tekitaja on inimkehas reptoid, kes aastaid mu sõbrannana esines,Riina  korraldas kaugseansid, s.t. oli kaasas, kui mind üles viidi ja puhastati. Et mul on võime kuulda, siis sealt alates saan nüüd inglitega rääkida. Kuigi reptoididel pole meie Maal enam endist väge, saab mu ekssõbranna ikka veel minuga rääkida nii, et ma kuulen. Aga ta ei saa mulle enam midagi teha, sest ingel ütles, et ma pole enam see, kes olin. Looja on tõstnud mu vibratsioonitaset nii, et olen nüüd tugevam. Tean,  et tuleb aeg, mil ma enam ei kuule neid, keda kuulda ei taha, vaid jään kontakti ainult Vaimolenditega, kes mind aitasid,  kaitsesid ja teevad seda edasi.
Minu elus toimub sageli väikeseid imesid. Kui palun abi ja siis ka, kui ei palu. Kui palun abi ja Looja sellega päri on, saan abi enne, kui olen oma palve lõpetanud. Aga olen abi saanud ka siis, kui pole palunud. Tean nüüd, et Looja teab, millal on vaja aidata. 
Hetkel ootan õpetajat - inimest, kes mind suunaks. Olen kirjutanud juba, et olen oma missiooniks selles elus võtnud õpetada, aidata inimesi, kes seda vajavad. Inglike ütles,  et õpetaja tuleb siis, kui selleks on õige aeg.
Olin enne foorumisse sattumist suhelnud vaid kurjade inimeste rumalate vaimudega, kes siin ringi hulpisid. Liiga lähedalt suhelnud.Tänu foorumisse sattumisele olen hakanud asjaga süvitsi tegelema. Ja teinud valiku suhelda ainult valgusolenditega, kes on läbi Looja Valguse.
Ja see kogukonda-pesakesse kuuluvustunne annab rahu, kindlustunnet, teadmisi.  (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A) (A)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni