Uue ajastu teadused > Inglid

Usaldus inglite suhtes, manipulatsioonid

(1/1)

paadikapten:
Olen kuulnud, et paljud inimesed väidetavalt proovivad inglitega kaubelda, tingida, läbi rääkida.
Kuid osad inglikanaldajad ütlevad, et see pole õige. Et ingleid tuleb usaldada kõiges, mida nad ette
võtavad.

Teatud mõttes võib inimesest aru saada. Vanas energias on paljudel inimestel olnud juhuseid, kus mingi olendiga peab kauplema, tingimusi esitama, laveerima.... sest vastasel juhul inimene lihtsalt tehakse tühjaks või orjastatakse.
Need olendid proovivad lausa inglitena esineda. Samuti oskavad nad inimestesse süstida kahtlusi, mis võibolla ei osutugi tõeks.

Larrson:
Kui Ingel näiteks kui sa suhtled vaimsel teel Ingliga, see mis ta ütleb sulle no näiteks , et sa saad rikkaks jne. kas siis see vastab tõele mida ta ütles.

Päiksekiir:
Rikkus on lai ja suhteline mõiste! Hingeline rikkus, materiaalne rikkus, tunnete rikkus, kogemuste rikkus jne... :)

Tulevik on pidevalt muutuv. Kui teed õigeid valikuid ja siiralt usud, on kõik võimalikud. Kõik sõltub meist, kuidas me elame olevikus. :)

Kunagi ei tasu jääda kinni kindlasse teadmisse. Vahel võib see juhtuda alles mitmete aastate pärast. Kui meie ootus on suurem ja hing veidi kärsitum, võib olla pettumis suur, kui tulemus ei vasta ootustele. Lase lahti ja looda parimat ;)

Larrson:
Ikka materjaalne rikkus, ei hakatud midagi pakkuma või lootust andam et nii ja nii öeldi lihtsalt "oi kus sa saad miljardeid". Ingel ütles niimoodi aga ma ei hakkagi endale lootust tekitama praegu , pärast on pettumus suur. Ma arvangi et kui on midagi siis aastate, kümne aasta pärast võibolla midagi.

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni