Uue ajastu teadused > Inglid

Inglitesse suhtumine

(1/8) > >>

Päikesepoiss:
Kallid lugejad :)

Me kõik kaldume olema ettevaatlikud - kartma seda, mida ei tea. See on inimese praeguses loomuses ja tegelikult ju, tihtipeale, vajalik reaktsioon. Sama ettevaatlikkust, hirmu, alaväärsust olen kuulnud-näinud ka inimeste suhtumises inglitesse või siis ükskõik millistesse nö "kõrgematesse" olenditesse.
Palju küsitakse minu käest selliseid küsimusi nagu: "kas ma tegin õieti", "kui ma nii teen siis kas inglid kuulavad", "kuidas on õige viis ingleid paluda", "inglid ei aita vist minusugust" jne. Prooviksingi siis siin teemas lahti seletada vastuseid sellistele huvitavatele küsimustele. Lisaks veel sooviks rääkida igasugustesse teistesse olenditesse suhtumisest ja nendega tegelemisest meie igapäevases elus :)

Palumise viiside ja rituaalide tähtsus
Esiteks soovitan Teil mõista, et igasugused rituaalid, kindlad sõnastused, palved, palumiseviisid, abivahendid - kõik need on abivahendid just inimesele endale. Et inimene saavutaks teatud seisundi, mille ajal on tal endal mõnusam paluda ja vastust tunda ning kuulda. Inglid (või kelle iganes poole te pöördute) ei hooli isiklikult sellistest asjadest. Nende jaoks pole tähtis, kas sul nende poole pöördumisel põleb küünal, oled sa vaikuses, rahvamassi keskel, autoga sõitmas, tööd tegemas. Neile see ei loe, nad kuulavad alati, kõikjal, igal viisil. Nad elavad teisel tasandil, seega, materiaalne mõjutab neid vähe. Sina ise oled see, kes tunneb vahet paludes kas rahvamassi keskel või kodus, voodis, küünlavalguses :)
Samuti, kindlad sõnastused ja palved. Need on ka just Sulle endale tähtsad. Et sa oskaksid paluda just seda, mida sa soovid. Et oleks sõnaliselt täpselt öeldud ja kindla mõttega. Kes meist alguses oskas arvata, et saab paluda enda karmade eemaldamist? Selle jaoks ongi tähtsad need sõnastused ja palved ning näited, et oleks ees abivahend, mille kaudu kindlustunnet saada. Palved pole kunagi antud abistajate poolt mõttega: "Loe täpselt nii, meie palveid, ainult siis aitame!". Selliselt ei käitu ükski heasoovlik olend.
Muidugi on kindlatel palvetel ka teatud oma energia mis võib siis kas aidata või hoopis takistada teil endale abi saada. Seda saate teha kindlaks päris lihtsalt, kas palve on teile see "õige". Tunnetage! Lugege palveridu. Kui hakkab sees hea ja kerge siis võib see palve olla see mida vajad, vastupidisel juhul, kui tekib raskus või mingi vastuemotsioon, looge ise endale vajalik palve. Seda tunnet aga ei maksa segi ajada enda suurtest blokeeringutest tulenevate vastuemotsioonidega.
Seega, paluge nii kuidas tunnete, et on õige. Tehke seda südame, hinge ja mõttega. Olge enesekindlad ja rõõmsad. Eemaldage peast probleemid ja olge Valguses. Nii ongi just õige! :)

Inglid ja inimesed
Inglid. Eks on aukartust äratav, et on olemas sellised energeetilised olendid. Ja kui suur ja võimas tundub see, et nad elavad väljaspool aega, on surematud, otseühenduses kõige loojaga, pääsevad ligi meie elutee infole, universumiteadmistele... Tegelikult, Inimene, on ka kõike seda ja veel enamgi! Ka meile on antud kõik need samad oskused ja võimalused. Asi on lihtsalt selles, et meil, siin elus, on tarvis seda kõike nö õppida, meelde tuletada, tahtega sooritada. Kuna me elame Maa peal siis on tarvilikud sellised asjad nagu kaitseblokeeringud ja muu taoline. Need kaitsevad meid üleliigse eest, lasevad meil elada hetkes, nautida kindlaid asju, mõelda rahus, olla enese sees ilma ümbritseva tunnetamiseta - vaadata lilleõit ja näha, tunnetada vaid seda õit, ei midagi muud. Sellist võimalust pole antud Universumis mitte kellelegi, peale Inimese. Kuna meil on sellised võimalused ja võimed, kasutada korraga vaid osa endast, siis seda tulebki meil elus õppida kontrollima. Ja üks suund vaadata kõigile võimete ja oskustega inimeste erinevusele ongi nende enda osade kontrollimise oskus. Samamoodi, nagu iga inimene suudab kõndida, mida ta südides lihtsalt ei oska veel. Iga inimene suudab sama, iseasi, kas ta seda teha oskab! Suutmisel ja oskamisel on vahe.
Seda võiks pidada meeles ka inglite, abistajate, loojaga, universumiga suhtlemisel. Ei ole tarvis ennast muuta väetiks ja väikeseks, et abi saada. Seisa nende ees oma täies hiilguses ja kogu endaga, palu abi mitte nagu alam kuningalt, vaid palu abi nagu oma parimalt sõbralt. Kui neid kahte viisi võrrelda siis kuuldakse sind paremini, kui oled suur. Kui mõttega teed ennast väetiks ja väikeseks, kostub ka sinu hääl universumis vaiksemalt.

Abilised ja Inglid
Erinevaid olenditüüpe, ka heasoovlikke, on hästi palju. On ka veel hästi palju erinevaid ingleid, erinevaid tüüpe, klasse, astmeid ja muud sellist. Kindlasti on ka nii, et ingli ja muu olendi erinevus muutub piirimaadel juba päris ähmasteks. Ingli nime all võivad isegi tulla ka sinu esivanemad sulle appi, teatud põhjustel ajutise või alalise inglistaatuse saades. On ju ka veel kehastunud inglid, kes ju tegelikult täitsa inimesed. Samuti nimetatakse head teinud inimest ingliks. On veel õpetajad, meistrid...
On ka hästi palju teisi heasoovlikke olenditüüpe, keda nimetada hetkel ei oskagi, sh inimeste hinged. Kõige sellega tahan ma öelda seda, et inglid pole ainsad, kes meid aitavad ja abistavad. Liigub ringi palju teisigi olendeid, erinevate eksisteerimisülesannetega ja eks iga inimene valib ise endale olendid, keda appi kutsuda. Võib ju paluda lausa Universumit üldiselt. Kuna iga inimese elutee on erinev siis kindlasti valib tema ka vastavad abilised. Selletõttu ei tasu kellelgi ingleid peale suruda. See pole ainus hea viis, ehk tema elutee on teine.
Inglite palumine on selles mõttes kindel valik, et siis on teada, et abi on kõrge vibratsiooniga, et ei ole abil mingeid negatiivseid kõrvalmõjusid, ei sekkuta sinu saatusesse ja on vaid sinu heaolu silmas pidades.
Muud olendid võivad ka sind suhteliselt edukalt abistada, ka negatiivsed, nende abi on aga ettearvamatu tulemusega. Negatiivsematel olenditel, ka neutraalsetel, on mängus alati ka omakasu, sinu eluenergia või mingi muu plaani näol.
Abi ostuajate valimine algab seega nagu iga teinegi eluline valik - Tunnetamisest :)

(jätkub...)

Päikesepoiss:
Kui on lisaküsimusi siis kirjutage julgelt :) Ehk saan sellest mõtteid, mida siia veel lisaks kirjutada.

ruthreimaa:
Aitäh ,Kaledon ,need read olid mulle täna suureks abiks  ,kullapai!

Iris:
Tänud! Leidsin vastuse!

mirta:
Kuidas mõjutab inglite kohalolu minu suhtumine neisse ja nende abisse?

Tänan vastuse eest.

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni