Sissejuhatus > Imelistele külalistele

Liikmed tutvustavad ja soovitavad!

(1/3) > >>

Päikesepoiss:
Imelised pesaliikmed! :)

Siia teemasse võiksite kirjutada mõned head ja tutvustavad sõnad Inglipesa kohta. Külalised, kes mõtlevad liitumise peale ja/või pole saanud veel hästi aru, mis foorum see on, saavad siit lugeda.

Valgust!

Leontine:
Armsad inimesed! Kui tunnete, et miski justkui puudub, kuigi nii materiaalselt, olmeliselt, kui pereelus on kõik olemas, kuid ei taipa, mis nimelt, siis siit foorumist leiate vastused oma küsimustele.
Armastust. :L

Delfiin:
Armas inimene! Kui tunned, et kohe, kohe uppud elumere lainetesse...siis tule meie hulka...armastuses, headuses, soojuses kaob kogu valu...nagu poleks seda kunagi olnudgi  :L (A) :L (A) :LPS. ...ja see ei maksa midagi... :L

Muriel:
Tänu sellele armsale Pesale siin olen õppinud väga palju olulist vaimse maailma kohta .Olen muutunud ka ise rahulikumaks,teadlikumaks ja õnnelikumaks ning leidnud hulga toredaid uusi sõpru :)

mimmi:
Tänu inglipesale,leiad mõttekaaslasi,saad avastada amasuse ja valguse maailma,tunned liikmete soojust ja armastust.Rasketel aegadel mõistetakse üksteist ,aidatakse leida su sisemine rahu. (grupikalli)

Navigatsioon

[0] Sõnum

[#] Järgmine lehekülg

Mine täisversiooni