Uue ajastu teadused > Aura

Auratransformatsioon

(1/1)

Vikerkaarevärvi Pallike:
Kas keegi on selle läbinud? Palun kogemusi. Hetkel pean sisemõtisklust, kas seda läbida või mitte. Mulle soovitati iseenesest seda, juba seetõttu, et kodus kasvamas kaks kristallilast. Et energia vahe ei oleks nii suur. Ja ilmselt ka minu isikliku potensiaali tõttu. Alguses olin kohe vaimustuses - ikkagi oleks siis vaim ja keha üks ning energeetika peenemakoelisem. Asja lähemalt uurima hakates leidsin infot, kuidas see võib igasugu sisemisi protsesse käivitada ja mingi aeg on ehk isegi üksiolemist tarvis. Aga mul on ju väikesed lapsed... See protsess paneb inimese rohkem endaga tegelema ja toimuvad kiired ja suured muutused elus, mittevajalik lahkub nt.

Ühesõnaga - kas keegi Pesast on auratransformeerunud?

Valgust ja armastust!

Energy:
Tere,
Mina isiklikult olen läbinud auratransformatsiooni mõned aastad tagasi, seda siis kui rase olin( ise veel sellest ei teadnud kuna olin ainult mõned nädalad lapseootel olnud). Aga väga meeldiv ja tore kogemus oli ja midagi hullu küll peale seda ei juhtunud. Kindlasti ei kahetse seda ja sain ka mõnda huvitavat enda kohta teada. Käisin spetsiaalselt Tallinnas ühe väga meeldiva naisterahva juures. Neid tegijaid on palju ja usun et oma sisetunde järgi tasub otsustada kelle juurde minna:)
Päikest!

Vikerkaarevärvi Pallike:
Mina vist jätan siiski tegemata. Jälgin elu ja ennast ja tegelen enda ja oma mõtete ning tunnetega ning vaatan, mida elu mulle veel pakub ja kuhu viib.

Navigatsioon

[0] Sõnum

Mine täisversiooni